סוכריות צבעוניות בקופסאות פרספקס
קטגוריה: עיצוב פנים

זכוכית אקרילית ברחבי תל-אביב

מהי הזכוכית האקרילית עליה מדברים כולם? מסתבר שהזכוכית האקרילית הידועה גם כפרספקס נמצאת כמעט בכל מקום ומשמשת עבור רוב התעשיות. מהי בעצם הזכוכית האקרילית ומדוע בתי עסק ואף אנשים פרטיים כל כך נהנים לעשות בה שימוש, מהם היתרונות שלה, מהם המאפיינים שלה ולאילו תעשיות מתאימה. כאשר הבנתי דבר או שניים לגבי הזכוכית האקרילית, יצאתי לסיור בעיר תל אביב בה אני מתגוררת לראות במו ע
...

הגיע הזמן לרענן את צבע הרכב?

צבע לרכב

צבע הרכב התחיל להתקלף? על גבי הרכב יש כתמים שאתם לא מצליחים להסיר בעצמכם? אולי הגיע הזמן להעניק לרכב שלכם רענון ולצבוע אותו מחדש בצבע שיעניק לו מראה אסתטי ויגן עליו מנזקים עתידיים. את עבודת הצביעה אולי תוכלו לעשות בעצמכם אך יהיה מומלץ יותר להגיע אל איש מקצוע שבאמת מבין בתהליך הצביעה ויכול להעניק לכם תוצאה מושלמת.

הרבה מאוד דברים יכולים לפגוע בצבע הרכב. ראשית, לזמן יש את האפקט שלו ואם הרכב הוא בן כמה שנים טובות ונסע תחת קרני השמש שעות רבות, זה רק הגיוני שהצבע יאבד מהבוהק המקורי שלו. שנית, יכול להיות שהייתם מעורבים בתאונה וכתוצאה מכך חלק מפח הרכב נפגע ויחד איתו גם הצבע. הרבה רכבים סובלים מכתמים שנוצרו עקב לשלשת ציפורים שהיא חומר חומצי היוצר כתמים שבלתי אפשרי להסיר אותם בעזרת מים וסבון והם פוגעים במראה האסתטי של הרכב.

תהליך הצביעה מצריך סדר והכנה

אם אתם מתכננים לצבוע את הרכב בעצמכם, חשוב שתבינו איך עושים זאת ושתרכשו צבע לרכב שמתאים במיוחד למשימה לא פשוטה זו. אם הרכב עבר תאונה, תהיו חייבים לגשת אל בעל מקצוע על מנת שיתקן את הנזק ויבצע עבודת פחחות טרם הצביעה אחרת אין טעם לנסות לצבוע את הרכב. יש כמה שלבים שהרכב צריך לעבור לפני שיהיה מוכן לצביעה. ראשית, נעשית עבודת פחחות המיישרת את הפח העקום שנפגע בחזרה בהתאם לקווים המנחים של הרכב. יישור הפח יעשה על ידי מילוי של חומר שפכטל מיוחד עבור רכבים. בשלב השני, הרכב חייב לעבור ניקוי יסודי מן האבק ושאריות חומר המילוי שבעל המקצוע השתמש בו לצורך עבודת הפחחות. כאשר הרכב נקי, מסמנים את אזור הצביעה בעזרת סרטי הדבקה מיוחדים לצביעת רכבים ורק עכשיו הרכב יהיה מוכן לתחילת הצביעה. הרכב נצבע מספר פעמים וזאת מפני שלאחר כל צביעה צריך להמתין 24 שעות ולבצע בקרה על הצבע ולראות שבאמת לא נשארו חלקים שלא נצבעו. אחרי שתיים או שלוש צביעות, לאחר שהצבע לרכב יבש לחלוטין, בעל המקצוע ימרח עליו מקשה לכה שיעניק לו בוהק חדש ויגן על שכבת הצבע מכל מיני מזיקים וימנע את הדהייה של הצבע לזמן רב.

איך בוחרים את הצבע?

את הצבע לרכב צריך לבחור בקפידה ולוודא שזהו אכן הצבע הזהה לצבע של הרכב שלכם. בנוסף, מומלץ מאוד להשתמש בצבעים איכותיים המיועדים במיוחד לצביעת רכבים המעניקים הגנה מוגברת מפני מזיקים עתידיים. בהחלט מומלץ להשתמש בצבעים מחברות המתמחות בצבע לרכב כי יעניקו לרכב שלכם הגנה טובה יותר והצבע החדש יחזיק הרבה יותר זמן וישמור על הבוהק והמראה האסתטי בצורה איכותית. ישנן מספר חברות המציעות צבעים איכותיים לצביעת הרכב, בחרו חברה שתסייע לכם בבחירת הצבע הנכון והאיכותי ביותר שמספק יותר מרק צבע אלא הגנה ממשית מפני נזקים שיכולים להשפיע על צבע הרכב שלכם.