סוכריות צבעוניות בקופסאות פרספקס
קטגוריה: עיצוב פנים

זכוכית אקרילית ברחבי תל-אביב

מהי הזכוכית האקרילית עליה מדברים כולם? מסתבר שהזכוכית האקרילית הידועה גם כפרספקס נמצאת כמעט בכל מקום ומשמשת עבור רוב התעשיות. מהי בעצם הזכוכית האקרילית ומדוע בתי עסק ואף אנשים פרטיים כל כך נהנים לעשות בה שימוש, מהם היתרונות שלה, מהם המאפיינים שלה ולאילו תעשיות מתאימה. כאשר הבנתי דבר או שניים לגבי הזכוכית האקרילית, יצאתי לסיור בעיר תל אביב בה אני מתגוררת לראות במו ע
...

טיפים לקניית רכב מיד שניה

עולם רכבים יד שניה רחב ומגוון וניתן לאתר בו מציאות משתלמות במיוחד, רכבים מעולים במחירים נמוכים ומבצעים אטרקטיביים. עם זאת, המדיה שוקקת דיווחים על מקרי רמאות או חוסר יושרה בקרב המוכרים. כשמדובר ברכב משומש קל לפספס פגם או נזק שהוסתר בצורה מתוחכמת. על מנת להימנע ממקרים מצערים מסוג זה חשוב לדעת על מה לשים דגש בעת בחירת הרכב. 

לפני שאתם פונים לסוכנות הרכב עשו עבודת מחקר קטנה על מנת לקבל פידבקים לגבי המקום. ניתן לעשות זאת בקלות על ידי חיפוש באינטרנט, התייעצות בפורומים צרכניים או על ידי קבלת המלצה ממכרים. כשמדובר במקום מוכר ומבוסס, המקבל ביקורת חיובית לרוב, מצתמצם הסיכוי למעשה רמאות. וגם אם לא תהיו לגמרי מרוצים או בטוחים לגבי תנאי העסקה תמיד יש לאן לפנות ועם מי לדבר. 

השתדלו לבצע את בדיקת הרכב תחת אור טבעי ובמידת האפשר בחוץ. זה יאפשר לכם לראות את הרכב בצורה אופטימלית מכל הכיוונים והזוויות. לתאורה מלאכותית יש יכולת להסתיר פגמים. גם למיקום הרכב באולם תצוגה יש אפשרות להסתיר או לטשטש דברים. הבדיקה הכי טובה תהיה אפוא בחצר הסוכנות, בה הרכב יהיה מנוטרל מצבעי רקע והפרעות סביבתיות ולכם תהיה האפשרות לעשות סיבוב מלא סביב המכונית. 

בדקו את אחידות הצבע ברכב. גלים בצבע יעידו על תיקוני פחחות קודמים. בנוסף, מומלץ לבדוק כי אין סימני חלודה המעידים על כורוזיה או שחיקה. בדקו גם את אחידות השלדה כדי לדעת אם בוצעו בה תיקונים.

בררו עם המוכר לגבי ההיסטוריה של הרכב, האם עבר תאונות ובקשו לראות ספר טיפולים. סוכנות אמינה שאין לה מה להסתיר לא תמנע מלהראות לכם פרטים אלו ולא תחפש תירוצים. אם מצאתם מידע שאינו נראה לכם או מסתדר לכם בהיסטוריית הטיפולים, זכוכתכם לברר לגבי זה ולקבל פרטים נוספים. סוכנות המציעה רכב למכירה אמורה גם לספק לכם מידע אודות בעלויות הקודמות של המכונית. רכבים רבים המגיעים לסוכנויות יד שניה היו בשימוש קודם בידי סוכנויות השכרה, ליסינג, משרד הבטחון ועוד. 

הקפידו לבדוק את המנוע של הרכב. מנוע מהווה פרט יקר וחשוב והחלפתו יכולה להפוך את כל העסקה ללא משתלמת. דרך לבצע בדיקה פשוטה ויעילה היא ע"י חימום המנוע למשך מספר דקות ואז בדיקה מתחת לרכב. במידה ומצאתם כתמים מתחת למנוע מדובר באינדיקציה לחוסר תקינות. 

בזמן חתימה על החוזה הקפידו לקראו היטב את כל האותיות הקטנות ולוודא כי מופיע בו כל מה שסוכם עם החברה. שימו לב למחיר, תקופת אחריות, תוספות והטבות שהובטחו לכם ולפרטים האישיים: שם, ת.ז, מספר רשיון נהיגה, מספר הרכב, שם הדגם, שנת ייצור, תאריך וחתימה. לפי החוק סוכנויות רכב מחויבות לספק לכם חשבונית רכישה תקפה בסיום העסקה.