סוכריות צבעוניות בקופסאות פרספקס
קטגוריה: עיצוב פנים

זכוכית אקרילית ברחבי תל-אביב

מהי הזכוכית האקרילית עליה מדברים כולם? מסתבר שהזכוכית האקרילית הידועה גם כפרספקס נמצאת כמעט בכל מקום ומשמשת עבור רוב התעשיות. מהי בעצם הזכוכית האקרילית ומדוע בתי עסק ואף אנשים פרטיים כל כך נהנים לעשות בה שימוש, מהם היתרונות שלה, מהם המאפיינים שלה ולאילו תעשיות מתאימה. כאשר הבנתי דבר או שניים לגבי הזכוכית האקרילית, יצאתי לסיור בעיר תל אביב בה אני מתגוררת לראות במו ע
...

ככה העסק יתחיל לעבוד טוב יותר

ניהול עסק אינו דבר קל, יש לא מעט אלמנטים שקשורים לניהול העסק וביניהם אולי החשוב ביותר היא קופה ממוחשבת, למעשה לב ליבו של העסק סובב סביב קופה ממוחשבת, רק כך ניתן לקבל את תמונת המצב האמיתית לגבי העסק מבחינת המכירות מבחינת המלאים, העובדים וכל דבר אחר שקשור לעסק שלנו ולניהולו.

יש לא מעט סוגים של קופות ממוחשבות כאשר ההבדלים ביניהם יכולים לנוע בין הבדלים מינורים וחסרי משמעות ועד להבדלים משמעותיים שכוללים אפילו כתיבת תוכנה ייעודית. החשיבות הגדולה היא לא רק להחזיק בעסק קופה ממוחשבת ולבצע איתה את ההתחשבנות מול הלקוחות אלא גם לדעת ולנצל את התועלות הנוספות שיש בקופות ממוחשבות מעבר לכך.

אפיון העסק בסיס להצלחתו

כמעט כל מהלך עסקי בין אם הוא כרוך ברכישה או מכירה ובמיוחד אם מדובר על פתיחת עסק יש צורך בביצוע אפיון. האפיון למעשה מראה תמונת מצב כמעט אמיתית של מה שעתיד להיות ולהתרחש. לרוב אחוז הסטייה מהאמת עומד על 5 - 7 אחוזי סטייה. כאשר האפיון נכון ומדויק ניתן לאמוד לא מעט נתונים שיקלו עלינו בעת ההקמה הפיזית של העסק, לדוגמה נוכל לדעת מה הצפי של כמות הלקוחות, כמה מוצרי מדף יהיו לנו, מה נדרש ע ל מנת לנהל מלאי תקין וכדומה. כאשר מאפיינים את העסק ניתן לרוב גנרית שמותאמת לאותה קטגוריית עסק ולבצע בה שינויים קלים והתאמות אישיות, בחירה הזו לרוב היא הנפוצה יותר ובעלת העלויות הנמוכות יותר. הסיבה לעלויות הנמוכות נובעת מכך שבתי תוכנה לרוב מכינים תוכנת קופות ממוחשבות כללית שמתאימה לקטגוריות של עסקים לדוגמה מוסכים, מספרות, סופר מרקט וכדומה אולם לעיתים התוכנה שמסופקת לא בדיוק מותאמת ואז בית התוכנה יכולים ליצור את העדכונים והשינויים הנדרשים.

בחירת קופות ממוחשבות לעסק

הבחירה הסופית של קופות ממוחשבות לעסק חייבת להתבצע כאמור לאחר אפיון נכון, את האפיון מומלץ לבצע עם בעל מקצוע ולא עם חבר בעל עסק דומה הסיבה היא שלרוב מה שמתאים לעסק אחד לא בהכרח מתאים לעסק אחר גם אם הוא עוסק באותו תחום לדוגמה 2 מוסכים לא בהכרח יכולים להשתמש באותה תוכנת קופה.  הסיבות לשינויים יכולות לנבוע מפרטים שנראים שוליים למראית עין אך משמעותיים מבחינת הקופה, למשל 2 מוסכים שאחד הינו מוסך מורשה של מותג מסוים לעומת מוסך אחר שמטפל בכל הרכבים מכל המותגים, ההבדל אינו נראה לעין אולם בסיס הנתונים של המוסך המורשה מקושר לבסיס נתונים גדול יותר שיושב במוסך הראשי אצל היבואן ( למשל) כך ש 2 הקופות אולי מבצעות את פעולת המכירה ורישום המק"טים אך בפועל הקרביים של התוכנה המותקנת שונים לחלוטין. על מנת לבחור נכון כן מומלץ ללכת למוסך אחר לראות כיצד הוא עובד ולהתרשם, לאחר מיכן יש לפגוש נציג או 2 של חברת קופות ממוחשבות ולבקש ממנו הצעה שתכלול את האלמנטים שאתם צריכים לעצמכם, מעין שיכלול של מה שכבר בחנתם.


מחפשים קופה כנסו למרכז הקופות הארצי