סוכריות צבעוניות בקופסאות פרספקס
קטגוריה: עיצוב פנים

זכוכית אקרילית ברחבי תל-אביב

מהי הזכוכית האקרילית עליה מדברים כולם? מסתבר שהזכוכית האקרילית הידועה גם כפרספקס נמצאת כמעט בכל מקום ומשמשת עבור רוב התעשיות. מהי בעצם הזכוכית האקרילית ומדוע בתי עסק ואף אנשים פרטיים כל כך נהנים לעשות בה שימוש, מהם היתרונות שלה, מהם המאפיינים שלה ולאילו תעשיות מתאימה. כאשר הבנתי דבר או שניים לגבי הזכוכית האקרילית, יצאתי לסיור בעיר תל אביב בה אני מתגוררת לראות במו ע
...

התקנת כספת ברכב, פתרון מצוין לבלדרים

התקנת כספת ברכב מהווה פתרון מצוין לבלדרים. ישנם לא מעט בעלי עסקים שצריכים להעביר ממקום למקום כספים, תכשיטים, יהלומים ואפילו כרטיסי חיוג, אלו הם פריטים קטני מימדים חמידים ביותר בעלי ערכים מאוד גבוהים, לכן הם גם גניבים מאוד. אחד הפתרונות הוא התקנת כספת ברכב, הכספת משמשת אותנו להעברת הדברים ממקום למקום תום ביטחון שאם נשאיר את הרכב לרגע אז גנב מזדמן לא יוכל לה. לרוב לא משאירים ברכב שום דבר בעל ערך והכספת משמשת רק למקרה של שוד באמצע הדרך.

שימוש בכספת לרכב

בעלי קיוסק רבים מחזיקים אצלם כרטיסי חיוג, אלו הם כרטיסים שניתן להשתמש בהם לצורך חיוג בארץ או בחול, כרטיסים אלו טעונים ביחידות שיחה וניתנים לשימוש על ידי כל אחד, להבדיל ממכשיר סלולארי רגיל לחיוג אין רישום או שיוך למספר טלפון כל שהוא. על מנת לספק את כרטיסי החיוג לקיוסקים, לפיצוציות וכדומה יש צורך להובילם מן הסתם ברכב. כספת לרכב לרוב נבנית באופן פרטי ומתאמת במיוחד לרכב המיועד, ההתאמה היא אישית ולכן כספת לרכב אינה ניתנת להעברה. השליח או הבלדר מקבל את הכרטיסים ושם אותם בכספת. הנסיעה אל היעדים מתבצעת כרגיל בכבישים ורחובות. יחד עם זאת קיימת סכנה לשוד על ידי גנבים שחומדים את כרטיסי החיוג, אם יתקפו את השליח הכספת שמותקנת תעזור לעקב את הגנבים עד קצת זמן עד שתגיע עזרה או משטרה.

בחירת כספת לרכב

ישנם כאמור סוגים רבים ושונים לכספות כאשר מנגנון הנעילה הוא זה שיוצר את ההבלים ביניהם, מנגנוני הנעילה הנפוצים הם מכאני כלומר נעילת מפתח או מנעול קומבינציה (הגלגל עם המספרים) או מנגנוני נעילה אלקטרוניים שמשלבים קו. הבחירה ברב המקרים תהיה לפי מידת הנוחות שלכם כאשר חשוב להדגיש כי מנגנוני נעילה אלקטרוניים או דיגיטאליים לא מומלצים להתקנה ברכב, הסיבה לכך היא שמנגנונים אלו עובדים על סוללות, ואילו ברכב יש חום ולחות שיפגעו או יגרמו לסוללות לאזול מהר, לכן הפתרון או ההמלצה היא להשתמש בנעילת מפתח, או קומבינציה מכאנית כך תבטיחו לעצמכם שבכל פעם שתרצו אכן הכספת תפתח לכם.