פרגולות אלומיניום
קטגוריה: פרגולות

כך תבחרו את הפרגולה המושלמת

אפשר לומר שהקיץ עוד שניה כאן. אם יש לכם חצר פרטית, מרפסת או כל שטח אחר בו אתם אוהבים לשבת אך אין לכם פתרון הצללה יעיל, בשורות הבאות נבין אין לבחור את פתרון ההצללה הטוב ביותר שיהפוך את הקיץ שלכם לקריר ונעים. פרגולות הן פתרון הצללה ותיק ופופולרי גם בקרב אנשים פרטיים אך בייחוד בקרב אדריכלים ומעצבי פנים.

טיפול קוגניטיבי התנהגותי בחיפה

טיפול קוגניטיבי התנהגותי בחיפה – כי החיים יכולים להיות קלילים יותר!

מאמר זה ידבר על האספקטים השונים של טיפולים קטגנטיביים התנהגותיים על מגוון צורותיהם. אנו ממליצים בחום, על בסיס ניסיון קודם, לקרוא את המאמר על תומו כדיי להפיק את המירב ממנו. קריאה מהנה!

כל אחד חווה קשיים בחיים, אבל אנשים רבים חווים קשיים, שההתמודדות אתם קשה יותר מהרגיל ולשם כך הם זקוקים לטיפול פסיכולוגי. טיפול קוגניטיבי התנהגותי בחיפה הוא אחד הפתרונות המומלצים למקרים רבים, עליהם נרחיב במאמר זה.

OCD

מצבים שונים של הפרעות טורדניות כפייתיות, או בלועזית – Obsessive Compulsive Disorder, יכולים לבוא לידי ביטוי בדרכים שונות, בעיקר בעריכת טקסים שונים מתוך תחושה של פחד אמיתי, שאם הטקסים לא יבוצעו במלואם – דברים רעים מאוד עלולים לקרות. במרבית המקרים מדובר על הקצנה של טקסים הגיוניים, לדוגמה – שטיפת ידיים לפני האוכל הינה דבר הגיוני ואף מתבקש, אך אין צורך לבצע זאת חמש פעמים ברציפות מההתחלה ועד הסוף. כך גם לגבי נעילת דלת הבית ביציאה ממנו וכך הלאה.

קשיים חברתיים

אחד המקרים, בהם טיפול קוגניטיבי התנהגותי בחיפה הינו יעיל במיוחד הוא כאשר מדובר על קשיים חברתיים. הקושי להתמודד עם חברתם של אנשים אחרים, בין אם הם מוכרים ובין אם הם זרים, הוא קושי, אשר עלול להשפיע במידה רבה על תחומי חיים רבים: עבודה, לימודים, זוגיות ועוד. היות שכך, במקרים של קשיים חברתיים שונים, מומלץ ביותר לפנות לקבלת טיפול פסיכולוגי.

קשב וריכוז

ככל שהשנים חולפות, בעלי הפרעות קשב וריכוז תופסים נפח יותר ויותר גדול באוכלוסייה העולמית. הקושי להתרכז לאורך זמן ולהתעלם מהפרעות פשוטות ויום יומיות במהלך ביצוע משימות שונות, מהווה מכשול גדול בפני אנשים רבים בעיקר בתחום הלימודים. כיום, ילדים רבים מאובחנים כסובלים מהפרעות קשב וריכוז כבר בגיל בית הספר היסודי ומבוגרים רבים פונים לאבחן את עצמם מפני שהמודעות לכך עלתה רק בשנים האחרונות ואנשים רבים "פלו בין הכיסאות" בתקופת לימודיהם.

מהו טיפול קוגניטיבי התנהגותי בחיפה?

טיפול קוגניטיבי התנהגותי בחיפה הינו טיפול, המשלב שתי שיטות של טיפול פסיכולוגי: קוגניטיבי והתנהגותי. השילוב הנ"ל מאפשר למטופלים ליהנות משני עולמות של טיפול פסיכולוגי תחת קורת גג אחת ולקבל פתרון מלא יותר עבור בעיותיהם.