סוכריות צבעוניות בקופסאות פרספקס
קטגוריה: עיצוב פנים

זכוכית אקרילית ברחבי תל-אביב

מהי הזכוכית האקרילית עליה מדברים כולם? מסתבר שהזכוכית האקרילית הידועה גם כפרספקס נמצאת כמעט בכל מקום ומשמשת עבור רוב התעשיות. מהי בעצם הזכוכית האקרילית ומדוע בתי עסק ואף אנשים פרטיים כל כך נהנים לעשות בה שימוש, מהם היתרונות שלה, מהם המאפיינים שלה ולאילו תעשיות מתאימה. כאשר הבנתי דבר או שניים לגבי הזכוכית האקרילית, יצאתי לסיור בעיר תל אביב בה אני מתגוררת לראות במו ע
...

לקדם אתר בגוגל? רק בשיטת הכיסוי המשולש!

אחד הדברים המיוחדים בתחום האינטרנט הוא שבעזרת תקציבים לא גדולים במיוחד, אתה יכול להביא יחסית הרבה תנועה לתוך אתר האינטרנט שלך, כאשר כל הכלים לכך כבר קיימים אצלך במחשב כמעט בחינם. נכון שזה לא באמת חינם, אבל יחסית לסכומים שעולה לפרסם מחוץ לרשת, הסכומים הם באמת הזויים ומצחיקים.

אבל כמו בכל דבר שלא עולה הרבה כסף, יש הרבה מאוד תחרות על הדברים. כך למשל תחום קידום אתרים בגוגל, כבר הגיע למצב שיש בו הרבה מאוד תחרות על כל פיסת מקום פנויה. תחשבו על כל תחום זניח ככל שיהיה ותראו הרבה מאוד מתחרים שרוצים את המקום הזה.

אז איך בכל זאת משיגים תוצאות?

אנחנו מאמינים שהדרך היחידה להשיג תוצאות בשוק התחרותי של היום היא להשקיע הרבה יותר מהמתחרים, אבל לעשות את זה בצורה חכמה ומעט יצירתית יותר. כלומר, להשקיע בקידום משולש של האתר שלכם. לעשות עבודה גם ביוטיוב, גם בגוגל וגם בפייסבוק. אנחנו מאמינים שעבודה שגרתית היא לא מספיקה כבר.

אז הנה איך הדברים עובדים:

קידום אתר בגוגל- בחלק של הקידום אתר בגוגל, אנחנו נהיה הראשונים להגיד שנדרשת עבודה מצוינת. אין שום ברירה אחרת. חייבים לעבוד בצורה יוצאת מגדר הרגיל. אנחנו משקיעים את מלוא המרץ והכוחות שלנו ביצירה של לינקים, כתבות, מאמרים, התאמה בין מילות המפתח לבין בניית האתר וכל שאר החלקים שהופכים את הנושא הזה לחשוב כל כך. אין מישהו שעושה עבודה קשה יותר מאיתנו, הדבר מתייחס כמובן גם לקידום האתר וגם לתחום ניהול מוניטין בגוגל שאנחנו מבצעים באופן קבוע עבור לקוחותינו.

קידום האתר בפייסבוק- למי שחושש שהוא הולך להוציא הון תועפות על פרסום בפייסבוק, אנחנו רוצים להרגיע אתכם, לא לזה הכוונה בכלל. הכוונה היא לבניית נוכחות בפייסבוק, כזו שיכולה לאותת למנועי חיפוש על כך שהאתר לא מרוכז כל כולו בגוגל אלא משקיע עוד הרבה מאוד דברים בקידום האתר, לכן המסר הוא שזה אתר רציני ומגיע לו קידום בתחום הפייסבוק.

עבודת יוטיוב- כולם מכירים את האתר שנקרא יוטיוב, הוא חלק מרשת האתרים של גוגל, כאשר המטרה שלנו היא לנצל אותו להבאת לקוחות ומצד שני להעביר איתותים בדבר רצינות עבודת הפרסום והשיווק באתר כדי להסביר שהאתר צריך להיות מקודם למעלה במנועי החיפוש.