סוכריות צבעוניות בקופסאות פרספקס
קטגוריה: עיצוב פנים

זכוכית אקרילית ברחבי תל-אביב

מהי הזכוכית האקרילית עליה מדברים כולם? מסתבר שהזכוכית האקרילית הידועה גם כפרספקס נמצאת כמעט בכל מקום ומשמשת עבור רוב התעשיות. מהי בעצם הזכוכית האקרילית ומדוע בתי עסק ואף אנשים פרטיים כל כך נהנים לעשות בה שימוש, מהם היתרונות שלה, מהם המאפיינים שלה ולאילו תעשיות מתאימה. כאשר הבנתי דבר או שניים לגבי הזכוכית האקרילית, יצאתי לסיור בעיר תל אביב בה אני מתגוררת לראות במו ע
...

שירותי נכים יוקרתיים לאירועים

תכנון אירוע מוצלח מתבסס לא רק על קייטרינג או מוזיקה, אלא על לקיחה כוללת בחשבון של כלל צרכי האורחים. שירותים מהווים חלק נכבד מצרכים אלה ומשדרגים כל חוויה. אך אין זה מספיק להביא תא שירותים רגיל למקום האירוע. שירותי נכים כבר מזמן אינם בחירה אלא חובה הקבועה בחוק. בעבר התקנת שירותים ניידים המותאמים לנכים נחשבה למסורבלת יותר, אך היום אין הדבר עוד כך. פיתוחים טכנולוגיים בתום מאפשרים הקמה פשוטה, קלה ומהירה, מבלי להתפשר על נוחות או על איכות. כיום ניתן למצוא תאי שירותים מעוצבים, יוקרתיים ומפנקים הניידים וניתנים להצבה בכל מקום ובכל תנאי שטח, ומתאימים גם לנכים. 

שירותים ניידים מודרניים ניתנים להתקנה בכל תנאי השטח ובכל מזג האוויר. ניתן להציב אותם בחוף הים, בפרקים, חורשות, ואפילו בחצר הבית. השירותים זמינים בגדלים שונים בהתאם למקום ולגודל האירוע. לרוב, ההתקנה מתבצעת בסמוך למועד האירוע וניתן להשאירם לכל תקופת זמן הרלוונטית ללקוח. תאי השירותים יכולים להתאים למגוון גדול של אירועים, כגון: חתונות, בר/ בת מצווה, ימי הולדת, כנסים, ימי כייף, ימי גיבוש, תצוגות, הופעות, ירידים, פסטיבלים, ועוד. קיימים דגמים שונים של שירותים המשתלבים היטב באופי האירוע. 

התכנון הייחודי של תאי השירותים מאפשר להנגיש אותם לצרכי הנכים באופן אופטימלי. המבנה כולל מדרך עליה נוח -  המאפשר גישה עצמאית, דלת כניסה רחבה, ידיות אחיזה, כיור ואסלה בגובה מותאם, ואביזרים חיוניים נוספים. השירותים עומדים בתקנים הישראליים ובסטנדרטים בינלאומיים גבוהים, מה שמאפשר להפוך את חוויית השימוש לבטוחה יותר. בנוסף, אין צורך בהוצאת אישורים מורכבים לצורך התקנת השירותים. לרוב החברות בתחום כבר יש את האישורים הנדרשים להצבת והפעלת מתקנים אלה, עודה המאפשרת לחסוך כאב ראש מיותר למתכנני האירוע. התאים גם עוברים תחזוקה וניקיון שוטפים לאורך הערב כולו, על מנת להבטיח שימוש נעים והגייני לאורחים. 

שירותי נכים ניידים ממתהדרים בעיצוב יוקרתי המאפשר לשדרג כל אירוע ולהפוך אותו לייחודי ובלתי נשכח - אירוע אותו האורחים יזכרו עוד זמן רב. כל תאי השירותים מאובזרים במנגנון נעילה פנימית, אסלה איכותית מחרס, מיכל הדחה קומפקטי, כיור מסוגנן, מראה יוקרתית, מתקנים לסבון, נייר, מגבת, מערכת תאורה פנימית, פח אשפה, פתחי אוורור, ועוד. בתיאום מראש ניתן להתאים את העיצוב לנושא האירוע. 

תכנון אירוע מושקע לוקח בחשבון את כל האלמנטים החשובים להצלחת הערב. אלמנטים אלו צריכים לקחת בחשבון את נוחיות האורחים, לרבות הצרכים. תאי שירותים ניידים המותאמים לנכים, מאפשרים להפוך את האירוע בטבע ליחיד במינו  - אירוע שישבחו אותו עוד הרבה מאוד זמן.