סוכריות צבעוניות בקופסאות פרספקס
קטגוריה: עיצוב פנים

זכוכית אקרילית ברחבי תל-אביב

מהי הזכוכית האקרילית עליה מדברים כולם? מסתבר שהזכוכית האקרילית הידועה גם כפרספקס נמצאת כמעט בכל מקום ומשמשת עבור רוב התעשיות. מהי בעצם הזכוכית האקרילית ומדוע בתי עסק ואף אנשים פרטיים כל כך נהנים לעשות בה שימוש, מהם היתרונות שלה, מהם המאפיינים שלה ולאילו תעשיות מתאימה. כאשר הבנתי דבר או שניים לגבי הזכוכית האקרילית, יצאתי לסיור בעיר תל אביב בה אני מתגוררת לראות במו ע
...

בניית אתר באמצעות מערכות בניית אתרים בחינם

אתר או אתר אינטרנט, דפי טקסט או יישומים בעלי מכנה משותף תחת כתובת משותפת ולעיתים גם שרת משותף (Server) אשר נמצאים ברשת האינטרנט. בדרך כלל אתרים מנוהלים על ידי מנהל אחד, או קבוצת מנהלים, כאשר התוכן עשוי להיות של מנהלי המערכת בלבד (אתרים עסקיים) או פתוח לציבור (כמו פורומים).

כאשר רוב תושבי מדינת ישראלים מעבירים את זמנים הפנוי בגלישה באינטרנט, עבור חדשות, משחקים וקריאת מאמרים – ישראלים רבים מנצלים את רשת האינטרנט עבור חיפוש בעלי מקצוע באזורם, אם זו חנות או אינסטלטור, עסקים רבים מבינים זאת ופונים לבעלי מקצוע המתמחים בבניית אתרים על מנת לפתוח אתר אינטרנט ובכך להשתלב בעידן ההולך והמתפתח – עידן האינטרנט.

עסקים הם לא היחידים שפונים לרשת האינטרנט במטרה לפרסם מטרותיהם, הרשת היא גם זירה לאתרים בעלי תוכן פרטי, בלוגים ואתרי מתכונים אשר מפרסמים את תכניהם באמצעות מערכות מוכנות וחינמיות (וורדפרס לדוגמה) או דרך מערכות לפתיחת אתרים בחינם.

לבניית אתר מקצועי, רוב העסקים יפנו לחברת בניית אתרים – אשר מתמחה בבנייה ועיצוב של אתרי אינטרנט מותאמים לעסקים וחברות. חברות בניית האתרים יעצבו, יכתבו תכנים ויקדמו את אתר האינטרנט ברשת ובמנועי החיפוש השונים. חברות בניית האתרים ידאגו לכל המסביב – אחסון האתר, כתובת האינטרנט (דומיין) והבאת הגולשים – ואתה רק תדאג לשלם בזמן.

לא כל מי שבונה אתר רוצה לשלם עבורו, ולכן קיימות ברשת מערכות רבות לבניית אתרים בחינם, וגם מערכות תוצרת ישראל אשר מאפשרות פתיחת אתר בחינם וללא מאמץ כספי. מערכות בניית האתרים מספקות כלים שונים אשר יאפשרו פתיחת אתר בעיצוב מותאם אישית, כתובת מקוצרת ומערכות לכתיבת תכנים (CMS).

פתיחת אתר בתשלום, עשויה להיות עדיפה במובנים רבים מפתיחת אתר באמצעות מערכת לבניית אתרים בחינם, כאשר התוכן מותאם לצורכי העסק או החברה, העיצוב מתוכנן ומשלב בעמודי האתר ממשקים שונים לחוויית לקוח מקסימאלית וחישת האתר.

באמצעות מערכות לבניית אתרים בחינם, נוכל להגיע ללא מעט תוצאות אשר היינו מגיעים אליהם בתשלום לחברת בניית אתרים, לכן במקרים רבים נעדיף כבעלי עסקים לפתוח אתרים גם באמצעות מערכות חינמיות לבניית אתרים או דרך אתרי בניית אתרים בחינם.

כאשר תוכן האתר אינו דורש התאמה אישית של עיצוב או מורכבות מסוימת, נוכל להשתמש גם במערכות לפתיחת אתרים בחינם ובכך גם לחסוך את ההוצאה שעל פתיחת אתר בתשלום דרך חברות לבניית אתרים.

מערכות לבניית אתרים עשויות לשמש בוני אתרים ובעלי עסקים לשימושים שונים, ישנם מערכות שמאפשרות בניית אתרי תוכן (CMS), מערכות לבניית בלוגים (BLOG), מערכות לפתיחת פורומים, גלריות, חנויות אינטרנטיות ועוד.

כאשר נפנה למערכות בניית אתרים בחינם, נוכל להיתקל באפשרויות שונות שהמערכות והפורטלים מאפשרים עבורנו, עיצוב האתר, קידום האתר, כתיבת תכנים, גלריה, חנויות אלקטרוניות למסחר וקידום מוצרים ברשת ועוד.

השלב הראשון בהקמת אתר האינטרנט שלנו הוא התכנון, נצטרך לחשוב ולתכנן לפני שנתחיל לפעול בבניית האתר על כלל המרכיבים אשר יחולו על האתר (לדוגמה: עיצוב, תוכן, אפיקי פרסום וקידום האתר)