פרגולות אלומיניום
קטגוריה: פרגולות

כך תבחרו את הפרגולה המושלמת

אפשר לומר שהקיץ עוד שניה כאן. אם יש לכם חצר פרטית, מרפסת או כל שטח אחר בו אתם אוהבים לשבת אך אין לכם פתרון הצללה יעיל, בשורות הבאות נבין אין לבחור את פתרון ההצללה הטוב ביותר שיהפוך את הקיץ שלכם לקריר ונעים. פרגולות הן פתרון הצללה ותיק ופופולרי גם בקרב אנשים פרטיים אך בייחוד בקרב אדריכלים ומעצבי פנים.

בלונים לאירועים - על מה מדובר

בלונים לאירועים

פעמים רבות אנשים מדברים על אטרקציה שנקראת עיצוב בלונים. כל דבר שקשור בבלונים בדרך כלל גורם למחשבה על משחקים ואירועי ילדים. ובכן, עיצוב בלונים בהחלט לא קשור אך ורק לילדים אלא מתאים לכל גיל וגיל ומיד אפרט. עיצוב בלונים לאירועים שונים טומן בחובו הרבה מעבר לקישוטי האירוע בבלונים אותם אנחנו רגילים לראות על בסיס קבוע בכל מיני אירועים שונים.

בדרך כלל בלונים יהיו הדקורציה המרכזית ויעטרו את החלל בצבעים שונים כאשר הם מעוצבים בצורת זרים, בלונים בתוך בלונים ועוד. עיצוב בלונים אינו דומה בשום צורה לדקורציה, הנו עיצוב בפני עצמו שמטרתו להפוך את חלל האירוע ליוצא דופן לכמה שעות ספורות. מי שאחראי על עיצוב בלונים נקראים אמני בלונים וזוהי תשוקתם האמתית. אמן בלונים ותיק ומוכשר ידע לעצב לכל סוגי האירועים השונים מאירוע חברה ועד אירוע משפחתי פרטי. אז אתם שואלים את עצמכם מה כבר אפשר לעצב מבלונים שעוד לא ראיתם? בשורות הבאות אתן כמה דוגמאות לעיצובים שונים, כך האירוע שלכם יהיה יוצא דופן וייזכר למשך שנים רבות.

עיצובים שונים בבלונים

בלונים לאירועים כבר זוכים לתהילה והצלחה רבה. העיצוב עצמו נקבע על ידי מארגן האירוע שיבחר קונספט סביבו אמן הבלונים יבנה את העיצוב של החלל כולו. רעיון או קו מנה יכול להיות כל דבר, בואו נראה כמה דוגמאות:

  • הכניסה לאירוע: הכניסה לאירוע היא אלמנט משמעותי הרי זו היא המקבלת את פני האורחים. נניח שהאירוע הוא בר מצווה עבור ילד שאוהד קבוצת כדורגל. הכניסה לאירוע תעוצב בצורה של שער כמו במגרש כדורגל וכמובן שהשער יעוצב בצבעי הקבוצה הספציפית אותו אוהד בעל השמחה.
  • בר ושולחנות: עיצוב הבר או עמדת המשקאות כמו גם השולחנות, תלוי בגיל של אורחי האירוע. אם זוהי מסיבת רווקות, בר המשקאות יכול להיות מעוצב בדומה לחופה או לחלופין בכל מיני אלמנטים המסמלים את הפרידה מעולם הרווקות. על השולחנות יכולות להיות דמויות של חתן וכלה, לבבות וכל אלמנט שיתאים למי שחוגג. מה שנחמד הוא שאת כל האלמנטים המעוצבים האורחים נוהגים לקחת הביתה כמזכרת.
  • רחבת הריקודים: רחבת הריקודים כמו שאר האלמנטים יכולה להיות מעוצבת בדמויות המקיפות את הרחבה, אמן הבלונים יוכל להכין אלמנטים שניתן לשים על הגוף כמו כובעים, משקפיים או כל דבר צבעוני אחר שיכול להפוך את החגיגה לעצמתית יותר.
  • הפעלה: ישנם אמני בלונים אשר כחלק מהשירות שלהם גם מציעים להעביר הפעלה לאורחי האירוע. ההפעלה תכלול עיצוב של אלמנט פשוט או אלמנטים משותפים כך היא תגרום לאורחים להתגבש דרך שיתוף פעולה.

מתכננים אירוע בקרוב?

אם אתם עומדים לערוך אירוע ועדין אין לכם רעיון מספיק מקורי, עיצוב בלונים לאירועים יכול וייקח את האירוע לגבהים חדשים. תנו לאמן בלונים יצירתי ומקצועי להפוך את האירוע שלכם לאירוע ייחודי, אירוע שהאורחים שלכם יזכרו לעוד הרבה מאוד שנים.