סוכריות צבעוניות בקופסאות פרספקס
קטגוריה: עיצוב פנים

זכוכית אקרילית ברחבי תל-אביב

מהי הזכוכית האקרילית עליה מדברים כולם? מסתבר שהזכוכית האקרילית הידועה גם כפרספקס נמצאת כמעט בכל מקום ומשמשת עבור רוב התעשיות. מהי בעצם הזכוכית האקרילית ומדוע בתי עסק ואף אנשים פרטיים כל כך נהנים לעשות בה שימוש, מהם היתרונות שלה, מהם המאפיינים שלה ולאילו תעשיות מתאימה. כאשר הבנתי דבר או שניים לגבי הזכוכית האקרילית, יצאתי לסיור בעיר תל אביב בה אני מתגוררת לראות במו ע
...

הקיץ נגמר, תכירו את הפרגולות העמידות ביותר

נכון שעדיין חם מאוד אבל צריך כבר לתכנן ולחשוב על החורף שעומד להגיע. פרגולות אלומיניום במיוחד בחורף מתגלות כעמידות ביותר. ההגנה שהפרגולות מספקות בחורף, נגד גשם ורוחות מאפשרת לנו ליהנות מהן לכול אורך השנה ובעונות השונות, בין אם זה בקיץ שחם או כשרטוב וקר.

הפתרון היעיל והיחסית קל להתקנה של פרגולות אלומיניום מאפשר לנו לבנות ולקרות כמעט כול מקום ללא הגבלה. חשוב לציין כי יש הבדל ברור בין פרגולות שמיועדות ליצור צל בשמש לעומת כאלו שעמידות ואטומות למים בחורף. ההבדל בא לידי ביטוי ראשית בחומרי הגלם שיבחרו לצורך בניית הפרגולות וסוג הקירוי. קירוי חלקי מיועד להצללה ולא לאטימה מפני מים וקירוי על ידי לוחות מיועד למנוע ממי הגשמים לחדור פנימה.

לא על העיצוב לבדו

כאשר עומדים בפני בחירת פרגולות ההתלבטות עומדת לרוב בין עץ לאלומיניום. מיותר לציין כי העץ לרוב יהיה בעלות נמוכה משמעותית מאשר האלומיניום אך יש נקודה חשובה שיש להדגיש והיא שהעץ מחייב אתכם כבעלי פרגולות לבצע תחזוקה מתמדת על מנת לשמר את העמידות והאיכות. אולם יחד עם זאת צריך לקחת בחשבון כי לא כל אחד יש ביכולתו לבצע את התחזוקה הזו מסיבות שונות ולא אחת נאלצים לשכור את שירותיו של בעל מקצוע. אם ננסה להשוות את הטיפול והתחזוקה של פרגולות אלומיניום לעומת העץ ונכניס למשוואה את העלויות נגלה עד מהרה כי העלויות נמוכות הרבה יותר כאשר מתקינים פרגולות אלומיניום מכיוון שבאלומיניום אין צורך בתחזוקה או שימור, האלומיניום עמיד יותר, חזק יותר, קל משקל ושיטת הצביעה שלו עמידה לשנים רבות.

בחירת פרגולות ובעלי מקצוע להתאמה מושלמת

כפי שכבר ציינו יש יש מגוון גדול של סגנונות ועיצובים, חשוב לבחור נכון על מנת שהפרגולות ישרתו אתכם כראוי, כאשר אני אומר לבחור נכון הכוונה היא שיש צורך בבעל מקצוע שיבחן את תנאי השטח והאילוצים שבו ויתכנן את הפרגולה המושלמת עבורכם. לעתים תשקלו אפשרות של פרגולה על עמודים מכיוון שיהיה עליה לקרות שטח רחב ולעתים תרצו אולי לבחור בפרגולה תלויה מכיוון שאין מספיק מקום או כי אתם רוצים יותר שטח פנוי. בנוסף לבחירת סוג הפרגולות כלומר אם היא תהיה על עמודים או תלויי יש צורך להחליט על אופי השימוש בה כלומר אם היא תשמש אתכם להצללה בלבד כלומר שימוש בימי הקיץ או שאתם מייעדים אותך גם לימי החורף הגשומים ואז הקירוי יהיה אטום ומוגן מפני הגשמים. כאשר עומדים לרכוש פרגולות לבית בין אם הם מאלומיניום או מעץ חשוב מאוד לקבל המלצות על בעל המקצוע, המלצות אלו חשובות מאוד על מנת שתבחרו לא רק בפרגולות איכותיות אלא גם בבעל מקצוע שייתן לכם שירות איכותי ומהימן ואחריות על ההתקנה.