סוכריות צבעוניות בקופסאות פרספקס
קטגוריה: עיצוב פנים

זכוכית אקרילית ברחבי תל-אביב

מהי הזכוכית האקרילית עליה מדברים כולם? מסתבר שהזכוכית האקרילית הידועה גם כפרספקס נמצאת כמעט בכל מקום ומשמשת עבור רוב התעשיות. מהי בעצם הזכוכית האקרילית ומדוע בתי עסק ואף אנשים פרטיים כל כך נהנים לעשות בה שימוש, מהם היתרונות שלה, מהם המאפיינים שלה ולאילו תעשיות מתאימה. כאשר הבנתי דבר או שניים לגבי הזכוכית האקרילית, יצאתי לסיור בעיר תל אביב בה אני מתגוררת לראות במו ע
...

מסך בתוך רהיט מעוצב

מעלית מרהיט

תארו לכם רהיט שעוצב במיוחד עבורכם ולא רק שהוא קולע אל הטעם העיצובי שלכם, הוא בעצם משמש כבית למסך הטלוויזיה שלכם. בשנים האחרונות ענף האודיו-וידאו מייצר חידושים המעניקים למסך משמעות גדולה הרבה יותר מבעבר. כאשר מסך הטלוויזיה שלנו מוסתר ואינו מהווה יותר חלק אינטגרלי מן החלל בו אנחנו צופים בטלוויזיה, החלל משתנה ואינו מוגדר יותר על פי המיקום בו הצבנו את המסך. מסך טלוויזיה בדרך מוצב במרכז חלל של חדר כאשר הוא צמוד לקיר.

הוא בדרך כלל מוצב על שידה, שולחן או כל פריט אחר ונשאר עומד בצורה סטטית. העמדה כזו של המסך היא ישנה ואינה מאפשרת לנו אופציות חדשות. בשנים האחרונות, אנשים רבים מצטרפים אל טכנולוגיית הבית החכם ומציבים את המסך מחדש בצורות שונות. הצבת המסכים באופנים שונים(תלוי במתקן התלייה) מעניקה לנו יתרונות חדשים ההופכים את חיינו לנוחים יותר. אחת ההמצאות האלו נקראת מעלית מרהיט והיא לחלוטין משפיעה על הסגנון העיצובי של החדר כמו שמעניקה נוחות בלתי מתפשרת.

מהי מעלית מרהיט

מעלית מרהיט היא מכשיר אותו מתקינים בתוך רהיטים שעוצבו עבור המסך הספציפי במיוחד ועל פי דרישת הלקוח. מעלית כזו מייצרים גם בצורה תעשייתית וניתן להתקינה ברהיטים המתאימים לגדלים שונים של מסכים. למעלית מרהיט ישנם יתרונות רבים ולא רק שהיא מתאימה לכל חדר אלא ניתן להתקין אותה ברהיטים שונים. הנה כמה דוגמאות:

  • מתחת למיטה: אחד היתרונות שמעניקה מעלית מרהיט היא חיסכון במקום ושימוש כפול ברהיטים מסוימים. התקנת מעלית מרהיט מתחת למיטה בעצם מגנה על הטלוויזיה בכל עת. המסך אינו מהווה חלק מהחדר באופן שוטף אלא רק כאשר רוצים לצפות בטלוויזיה המעלית תחשוף אותו בלחיצת כפתור. בסיום הצפייה המעלית תחזיר את המסך אל מתחת למיטה.
  • שידה: מעלית מרהיט ניתן להתקין בכל רהיט כך שזו יכולה להיות שידה בחדר האורחים או שולחן האוכל במטבח. העובדה שהמסך אינו חשוף בכל עת הופכת את החלל לחופשי ממסך טלוויזיה ואפשר להתנהג בו כרגיל. כמו בדוגמה הקודמת, המסך אינו חלק מהחלל עד שלוחצים על השלט והמעלית תחשוף אותו אם זה במטבח או בסלון.
  • נישה: מעלית כזו ניתן להתקין גם בתוך נישה מיוחדת שיוצרים בקיר. כאשר המסך אינו חשוף, על הקיר מתקינים מראה או תמונה המכסה אותו כך שאין לו אזכור. בלחיצת כפתור, מה שמסתיר את המסך בין אם זו תמונה או ראי יתחיל להתרומם ויחשוף את המסך לטובת פעולת הצפייה.
  • תקרה: את המעלית ניתן להתקין בתקרה בדיוק כפי שניתן להתקינה ברהיטים שונים. עבור המעלית מייצרים נישה או הנמכה מגבס והמסך נמצא בתקרה. בלחיצה על השלט רחוק, התקרה נפתחת והמעלית תחשוף את המסך.

רכישה

מתקנים מהסוג הזה תמיד, ללא יוצא מן הכלל מומלץ לרכוש מחברה המתמחה בפתרונות אודיו-וידאו. אנשי המקצוע יסייעו בבחירת הרהיט הנכון וכמו כן, הם אלו שיתקינו בו את המעלית. התקנה נכונה תבטיח את בטיחותכם, בטיחות המעלית וכמובן את אריכות חיי המוצר.