סוכריות צבעוניות בקופסאות פרספקס
קטגוריה: עיצוב פנים

זכוכית אקרילית ברחבי תל-אביב

מהי הזכוכית האקרילית עליה מדברים כולם? מסתבר שהזכוכית האקרילית הידועה גם כפרספקס נמצאת כמעט בכל מקום ומשמשת עבור רוב התעשיות. מהי בעצם הזכוכית האקרילית ומדוע בתי עסק ואף אנשים פרטיים כל כך נהנים לעשות בה שימוש, מהם היתרונות שלה, מהם המאפיינים שלה ולאילו תעשיות מתאימה. כאשר הבנתי דבר או שניים לגבי הזכוכית האקרילית, יצאתי לסיור בעיר תל אביב בה אני מתגוררת לראות במו ע
...

איזו כספת הכי תתאים לבית שלי

כספות

התחלתם לחפש כספת ביתית ואינכם יודעים במה לבחור כי ישנן יותר מדי? במאמר הבא אנסה לסייע ולכוון אתכם לדרך הטובה ביותר לבחירת כספת ביתית. ישנם מאפיינים שאם ניקח אותם בחשבון, נוכל לרכוש כספת שתשרת אותנו למשך שנים רבות. השאלה הראשונה שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא מדוע אני צריך כספת כלומר, איזה רכוש אני הולך לאבטח בתוכה.

ההבנה שלתכולה יש קשר ישיר לבחירת הכספת, כבר תחסוך לכם ברכישה שגויה ולכן, גם בכסף. לרכוש כספת מרשתות או מקומות שאינם מתמחים בסוגי כספות שונות ומציעים למכירה מוצרים רבים וביניהם גם כספות, היא רכישה שעלולה לעלות לכם ביוקר. יכול להיות שמחיר הכספת ייראה לכם אטרקטיבי בהשוואה לכספות מקצועיות אך בסופו של דבר, הן לא מעניקות יכולות מיגון טובות ולפרוץ אותן לא בטוח תהיה משימה קשה לפורצים שרגילים לעשות זאת שוב ושוב. הכספת צריכה להיות מותאמת לתכולה ועלינו לקחת בחשבון מאפיינים נוספים עליהם אפרט בהמשך.

אילו כספות יש

כספות מיוצרות באמת באינספור סוגים וסגנונות שנועדו להעניק רמות מיגון שונות לחפצים ספציפיים. מה אתם צריכים, זו שאלה חשובה מאוד ולכן אציג מספר סוגים שונים של כספות כך תתחילו לקבל רושם לגבי הבחירה המתאימה לכם:

  • כספת חסינת אש: כספת בעלת תקן עמידות בפני אש באה להגן על תכולות שונות במקרה ופורצת שרפה. לכספות יש יכולת לעמוד בטמפרטורות שונות התואמות לטמפרטורת הבערה של הרכוש המאובטח בכספת. לחומרים שונים מן הסתם ישנה טמפרטורת בערה שונה ולכן הכספות מיוצרות בהתאם לצרכים שונים.
  • כספת להגנת פריצה וגנבה: בעיקרון, זוהי המטרה העיקרית לשמה המציאו את מכשיר הכספת מלכתחילה. כספת צריכה להגן על רכוש יקר מפני ניסיונות פריצה שונים ובכך למנוע את גנבת הרכוש. לכספות ישנן יכולות מיגון שונות. ישנן כספות עם מנגנון אחד, כאלה עם יותר ואף כאלה שמותקנות בהן מלכודות זכוכית, כל זאת על מנת להרים את רמת המיגון.
  • כספת להגנת נשק: לא כל כספת מתאימה להגנת כלי נשק ברישיון. כספת המיועדת להגנת כלי נשק צריכה לעמוד בתקנים ודרישות של משטרת ישראל על מנת להיות מוגדרת כמתאימה. נשק יכול לסכן חיי אדם ולכן צריך להיות מאובטח בכספת המיועדת ומיוצרת אך ורק בשבילו.
  • סמים נרקוטיים: ישנם אנשים שמשתמשים בסמים נרקוטיים(קנאביס לדוגמה) מתוך צרכים רפואיים וברשותם רישיון. כל מי שקשור לתחום בין אם הוא מפיץ, מגדל, מאחסן או משתמש, מעל כמות מסוימת יצטרך לאבטח את הקנאביס או חומרים אחרים בתוך כספת העומדת בנוהל 150(נוהל של משרד הבריאות). גם סמים עלולים לפגוע ולסכן חיי אדם לכן מוכרחים לקבל הגנה מקסימלית.

רכישה משתלמת

אני מקווה שהדוגמאות שנתתי לעיל התחילו לגבש אצלכם רעיון לגבי הכספת לה תזדקקו. מומלץ מאוד לרכוש את הכספת מחברה מקצועית כך תוודאו שרכשתם את הכספת המתאימה והטובה ביותר עבור הצורך האישי שלכם.