סוכריות צבעוניות בקופסאות פרספקס
קטגוריה: עיצוב פנים

זכוכית אקרילית ברחבי תל-אביב

מהי הזכוכית האקרילית עליה מדברים כולם? מסתבר שהזכוכית האקרילית הידועה גם כפרספקס נמצאת כמעט בכל מקום ומשמשת עבור רוב התעשיות. מהי בעצם הזכוכית האקרילית ומדוע בתי עסק ואף אנשים פרטיים כל כך נהנים לעשות בה שימוש, מהם היתרונות שלה, מהם המאפיינים שלה ולאילו תעשיות מתאימה. כאשר הבנתי דבר או שניים לגבי הזכוכית האקרילית, יצאתי לסיור בעיר תל אביב בה אני מתגוררת לראות במו ע
...

איך נבחר כספת למשרד?

כספות

לפני שבוחרים כספת משרדית, חשוב להבין מי זקוק לאחת כזו. ישנם לא מעט משרדים שבשנים האחרונות התחילו להחזיק במתחמם כספת לצרכים משרדיים. השאלה שתצטרכו לשאול את עצמכם טרם תרכשו כספת כזו היא, מה אנחנו רוצים לאחסן בכספת ואיזו תכולה זקוקה להגנה מקסימלית. משרדים מחזיקים ומתעסקים בסוגים שונים של תכולות וחלק מהמשרדים מחזיקים בבעלותם כמות עצומה של מסמכים בעלי חשיבות גבוהה.

משרדים אחרים מחזיקים מוצרים בעלי ערך כלכלי רב וישנם משרדים שמחזיקים מידי מסווג על גבי סוגים של מדיה מגנטית. מדיה מגנטית בדרך כלל תכלול סוגים שונים של מכשירים אלקטרוניים בעלי ערך כלכלי רב או כאלה שנמצא עליהם מידע חשוב מאוד כמו כוננים ניידים, מחשבים ניידים ועוד. אז קודם מבינים את מה נרצה לאבטח ועל איזו תכולה אנחנו רוצים להגן ולאחר מכן מגיע השלב של הבנת מאפייני הכספות השונות כך שיתאימו אל סוג התכולה. אם אין לכם ידע בסיסי על סוגי כספות, מוטב שתפנו אל בעל מקצוע ולא תבחרו כספת ללא מידע מקדים.

אילו סוגי כספות קיימות בענף

לידיעתכם, כספות מיוצרות בסוגים רבים ושונים וכמובן מגיעות בגדלים שונים ומתאימות להגנת סוגים שונים של רכוש בעל חשיבות גבוהה. הנה כמה קריטריונים שכדאי לקחת בחשבון טרם הרכישה על מנת שלא תרכשו כספת שאינה יעילה עבורכם ותבזבזו סכום כסף מיותר:

  1. כספות כבדות: כספות כבדות מאופיינות על ידי משקלן העצום. כספת כבדה, יתרונה הגדול ביותר הוא הקושי בעקירתה ממקומה וגנבתה אל יעד אחר שם הפורצים ינסו לפתוח אותה ללא חשש או פחד מתפיסה. כספת מסיבית, בלתי אפשרי להרים ללא כלי העבודה המתאימים וכמובן ללא כלי התחבורה שיצליח לשאת אותה. בכספות כבדות עושים שימוש ארגונים גדולים כמו משרד הביטחון ומשטרת ישראל המחזיקים בכמות של מסמכים מסווגים, כלי נשק ועוד תכולות שונות שעלולות לסכן חיי אדם וזקוקות להגנה הטובה ביותר.
  2. כספות בתקן: כספות בתקן הן הכספות היחידות שמציינות יכולות מיגון וודאיות. כספות בתקן עברו מבחנים ובדיקות המציינים את התקן שלהן. ישנן כספות עם תקן עמידות בפני אש, תקן עמידות בפני פריצה באמצעות כלים שונים כמו מקדחה, מבער ועוד. כספות בתקן נחשבות לכספות האיכותיות והטובות ביותר.
  3. כספות סמים: כספות לסמים הן כספות בעלות דרישות ברורות וספציפיות. בדרך כלל בכספות כאלה מאחסנים סמים נרקוטיים עבור אנשים שיש ברשותם רישיון או מרשם חוקי לשימוש בקנאביס או חומרים אחרים. הדרישות לכספות סמים נקבעו על ידי גורמים ממשלתיים וכל מי שבא במגע עם קנאביס אם זה במכירה, שימוש או גידול, מחויב בכספת מיוחדת.

הכספת המתאימה

לסיכום, על מנת לרכוש כספת משרדית איכותית, חשבו ממה עשוי החומר אותו תרצו לאחסן, האם זו מדיה מגנטית, האם אלו מסמכים חשובים וכמובן, קחו בחשבון מהו הגודל לו תזדקקו. לאחר מכן, פנו לחברה מקצועית בענף על מנת לוודא שאכן אתם עושים את הבחירה הנכונה והמשתלמת ביותר.