סוכריות צבעוניות בקופסאות פרספקס
קטגוריה: עיצוב פנים

זכוכית אקרילית ברחבי תל-אביב

מהי הזכוכית האקרילית עליה מדברים כולם? מסתבר שהזכוכית האקרילית הידועה גם כפרספקס נמצאת כמעט בכל מקום ומשמשת עבור רוב התעשיות. מהי בעצם הזכוכית האקרילית ומדוע בתי עסק ואף אנשים פרטיים כל כך נהנים לעשות בה שימוש, מהם היתרונות שלה, מהם המאפיינים שלה ולאילו תעשיות מתאימה. כאשר הבנתי דבר או שניים לגבי הזכוכית האקרילית, יצאתי לסיור בעיר תל אביב בה אני מתגוררת לראות במו ע
...

כספת לאיזו מטרה?

כספת

עולם הכספות הוא כה רחב שניתן למצוא כספת לשימושים שונים. אין זה משנה אם אתם זקוקים לכספת להגנת רכוש ביתי, כספת להגנת רכוש משרדי, ציבורי וכולי. ענף הכספות מציע סוגים רבים של כספות שכמובן מיוצרות ברמות מיגון טובות יותר וטובות פחות. אם אתם זקוקים לכספת, ההמלצה הטובה וחשובה ביותר היא לוודא אילו קריטריונים של כספת יהיו היעילים ביותר עבור הרכוש יקר הערך שלכם.

אם כבר יש ברשותכם כספת, ישנם שרותים מיוחדים המסייעים במידה והכספת מתקלקלת או שהיא עושה בעיות. כספות לעתים עלולות לסרב להיפתח גם אם הן איכותיות ובסיטואציה כזו תצטרכו להזמין איש מקצוע בעל תעודת הסמכה המציינת את יכולותיו השונות לטיפול בכל סוגי הכספות. ישנן לא מעט סיבות שעלולות לגרום גם לכספת האיכותית ביותר להיתקע. כספות, כמו כל מוצר איכותי שאמור לסייע לנו שנים רבות זקוק לתחזוקה לפחות פעם או פעמים בשנה. תחזוקת הכספת תכלול את חיזוק הברגים השונים של הכספת ושימון המנגנונים שלה. מעוניינים לרכוש כספת איכותית שתשרת אתכם במשך שנים רבות? השורות הבאות יספרו על סוגים שונים.

הדרך הבטוחה לרכישה נכונה

כספת רוכשים רק לאחר שמוודאים מהם מאפייניה והאם הם מתאימים להגנת רכושכם היקר באופן מדויק. ישנן כספות פחות איכותיות והן בדרך כלל נמכרות ברשתות המציעות למכירה מגוון מוצרים שונים כולל כספות. כספות כאלה אינן יכולות להבטיח רמת מיגון גבוהה וסביר להניח שיהיה קל לפרוץ אותן. הנה כמה סוגים שונים של כספות:

  1. כספת בתקן: כספות בתקן הן כספות שנבדקו ועברו סדרות מדויקות של מבחנים שבסופם מציינים את יכולות המיגון המדויקות של כל כספת. ישנן כספות עם תקן משתנה של עמידות בפני אש, כספות עם תקן עמידות בפני פריצה באמצעות חומר נפץ, פריצה באמצעות קידוח ועוד. וודאו האם התכולה שלכם מצריכה כספת בתקן. ישנן תכולות שעל מנת לבטח אותן, חברת הביטוח דורשת תקן ספציפי.
  2. כספות ביתיות/משרדיות: ישנם המון סוגים שונים של כספות לשימוש ביתי וכמו כן, גם לשימוש משרדי. משרדים בדרך כלל מחזיקים בכמות גדולה של מסמכים חשובים או במדיה מגנטית שתכלול מחשבים ניידים, כוננים ניידים או כל מכשיר אלקטרוני המכיל בתוכו מידע מסווג  או שהוא בעל ערך כלכלי רב.
  3. כספות כבדות: את הכספות הכבדות מייצרים עבור מטרה אחת מסוימת. כספת כבדה מונעת כמעט בכל מצב את האפשרות לעקור אותה ממקומה ולגנוב אותה ליעד אחר, שם ניסיון הפריצה יוכל להתבצע ללא חשש. בדרך כלל ארגונים גדולים כמו משרד הביטחון ומשטרת ישראל המחזיקים במסמכים בעלי חשיבות רבה, כלי נשק ועוד תכולות חשובות, עושים שימוש בכספות כבדות. חשוב מאוד לבדוק את יכולות המיגון של הכספת הכבדה כיוון שמשקל הכספת בשום אופן אינו מצביע על יכולותיה האחרות.

ממי כדאי לרכוש

ישנן הרבה מאוד חברות המציעות כספות שונות למכירה. מומלץ מאוד לפנות לחברה ותיקה בענף ולקבל ייעוץ לגבי הכספת המתאימה ביותר עבורכם. בנוסף, אם הכספת תזדקק להתקנה ועיגון, רק אנשי מקצוע מורשים רשאים לבצע משימה זו.