סוכריות צבעוניות בקופסאות פרספקס
קטגוריה: עיצוב פנים

זכוכית אקרילית ברחבי תל-אביב

מהי הזכוכית האקרילית עליה מדברים כולם? מסתבר שהזכוכית האקרילית הידועה גם כפרספקס נמצאת כמעט בכל מקום ומשמשת עבור רוב התעשיות. מהי בעצם הזכוכית האקרילית ומדוע בתי עסק ואף אנשים פרטיים כל כך נהנים לעשות בה שימוש, מהם היתרונות שלה, מהם המאפיינים שלה ולאילו תעשיות מתאימה. כאשר הבנתי דבר או שניים לגבי הזכוכית האקרילית, יצאתי לסיור בעיר תל אביב בה אני מתגוררת לראות במו ע
...

אלו אלמנטים מעצבים מבלונים

מבלונים ניתן לעצב עולם ומלואו ומה הכוונה? כאשר מדובר בעיצוב בלונים חשוב להבין את ההבדל בינו לבין קישוט מבלונים. ימי הולדת, חתונות ואירועים רבים בדרך כלל מקושטים בהמון בלונים אם זה בצורת זר או כל דבר אחר שהוא דקורטיבי. עיצוב בלונים הוא משהו אחר לחלוטין באמצעותו ניתן להשפיע על חלל ועל התחושה כאשר נמצאים בו. על מנת להשפיע על תחושה מסוימת בתוך חלל צריך להבין איך היינו רוצים לגרום לאורחים במקרה הזה להרגיש כאשר הם מגיעים לחגוג אתנו אירוע משמח.

ישנן כל מיני צורות בהן אפשר להשפיע על חלל אחד בדיוק כפי שעיצוב פנים זוהי מטרתו העיקרית. עיצוב בלונים הוא עיצוב בקונספט ספציפי הנבחר על ידי מי שחוגג את האירוע או מי שעורך את האירוע. אין זה משנה אם זה אירוע חברה, אירוע יום-הולדת, מסיבת רווקות או ברית מילה. עיצוב בלונים יכול להתאים לכל סוג של אירוע באופן מדויק. בשורות הבאות אתן כמה דוגמאות לאלמנטים המעוצבים מבלונים בלבד, אספר על מי שאחראי על העיצוב ומהו כולל.

עיצוב בלונים לאירועים שונים

עיצוב בלונים מתאים לכל סוגי האירועים באשר הם. המון אנשים בדרך כלל חושבים שבלונים או כל מה שקשור בהם מיועד עבור ילדים בלבד. ובכן, הנחה זו היא פשוט מוטעית ועיצוב בלונים לאירועים שונים כאן להוכיח אותה. הנה כמה דוגמאות לשימוש בעיצוב בלונים:

  • בלונים לבר/בת מצווה: מי שחוגג את האירוע הם ילד או ילדה בני 12-13. מי שחוגג יכול לבחור איזה קונספט שירצה ואמן או אמנית הבלונים יעצבו את חלל האירוע באלמנטים המאפיינים את הרעיון המרכזי. הנושא יכול להיות דמות להערצה או מאפיין של הילד. אם הילד אוהב מאוד מטוסים וזהו תחום העניין העיקרי שלו, אמן הבלונים יעצב אלמנטים רבים הקשורים לענף התעופה, אולי שדה תעופה וכולי. באופן הזה, האורחים ירגישו כאילו הגיעו לחלל אחר לכמה שעות.
  • בלונים למסיבת רווקות/רווקים: אמן הבלונים יעצב את החלל עם אלמנטים הקשורים לעולם החתונה והרווקות או בסגנון עליו יחליטו בעלי האירוע. האלמנטים יכולים לכלול חופה, דמויות של חתן וכלה או כל דבר אחר שתרצו, הכל תלוי ברעיון המרכזי אותו תבחרו.
  • בלונים לאירועי חברה: גם באירוע חברה, אמן הבלונים יערוך אירוע בקונספט מסוים. יכול להיות שיהיו אלו מאפייני החברה או פרויקט חשוב עליו כולם עובדים. לצורך הדוגמה אם זו חברה סלולרית, כל האלמנטים יהיו קשורים לנושא וכמובן מעוצבים מבלונים בצבעי החברה.

מה עוד כולל עיצוב בלונים

ובכן, עיצוב בלונים הוא עיצוב החלל באמצעות אלמנטים הקשורים לרעיון מרכזי המשפיעים על התחושה בו, זוהי המטרה המרכזית. שנית, ישנם אמני בלונים אשר חלק מהשירותים שלהם כולל הפעלה או סדנת עיצוב בלונים למתחילים. אמני הבלונים יודעים להתאים את ההפעלה לכל גיל והיא מייצרת גיבוש ושיתוף פעולה בין האורחים השונים באירוע.