סוכריות צבעוניות בקופסאות פרספקס
קטגוריה: עיצוב פנים

זכוכית אקרילית ברחבי תל-אביב

מהי הזכוכית האקרילית עליה מדברים כולם? מסתבר שהזכוכית האקרילית הידועה גם כפרספקס נמצאת כמעט בכל מקום ומשמשת עבור רוב התעשיות. מהי בעצם הזכוכית האקרילית ומדוע בתי עסק ואף אנשים פרטיים כל כך נהנים לעשות בה שימוש, מהם היתרונות שלה, מהם המאפיינים שלה ולאילו תעשיות מתאימה. כאשר הבנתי דבר או שניים לגבי הזכוכית האקרילית, יצאתי לסיור בעיר תל אביב בה אני מתגוררת לראות במו ע
...

איך נקשט את המסיבה שלנו בצורה הייחודית ביותר

קשת בלונים גדולה צבעונית

יום ההולדת של אחד הילדים מתקרב ואתם מעוניינים לערוך מסיבה בלתי נשכחת ולא יודעים היכן להתחיל? אתם מרגישים שהקישוטים הרגילים למסיבת יום ההולדת מיצו את עצמם, לא עוד שלטי יום-הולדת שמח וכובעי ליצן לכל החברים, הפעם אתם רוצים לשנות ולהרים אירוע מיוחד ובלתי נשכח. עוד מעט אספר לכם איך אתם יכולים לערוך אירוע בסגנון יוצא דופן שהאורחים שלכם יזכרו למשך זמן רב.

אירוע באמת מתחיל בעיצוב החלל בו מתקיים. מקום האירוע יכול להשפיע ולשנות את האווירה, ולא רק עבור ילדים. ישנם סגנונות עיצוב לאירועים לכל הגילאים והפניה לשרות הנכון יעשה את כל ההבדל. בשורות הבאות אספר לכם על עיצוב בבלונים ואיך מושג זה יכול לתפוס מקום מרכזי באירוע שלכם ולהפוך את מסיבת יום ההולדת לאירוע מסוגנן שלא הייתם מעלים על דעתכם.

מהו עיצוב בבלונים

עיצוב בבלונים הוא תחום שקיים כבר הרבה שנים וממשיך להתפתח כל הזמן. ישנם אמני בלונים שהמקצוע שלהם הוא לעצב לכם את חלל האירוע מבלונים בלבד. אמני הבלונים יודעים לעצב הכל מבלונים, כל שאתם צריכים לעשות הוא לבחור את האמן הנכון ואת נושא המסיבה שלכם. כאשר אני מדברת על נושא מרכזי אני מתכוונת למסיבה בנוסח של ממלכה, דמויות מצוירות אהובות ואם זו מסיבה למבוגרים כמו מסיבת רווקים ורווקות, ניתן לעצב את התפאורה בהתאם. אולי אינכם באמת מבינים איך ניתן לעצב אירוע שלם בעזרת בלונים. ובכן, גם אני לא הצלחתי להבין עד שראיתי אירוע כזה במו עיני. הייתי במסיבת יום ההולדת של האחיין שלי (בן 6) והנושא היה דמויות של דיסני. בכניסה לאירוע עמדו שני עמודים גבוהים שחיברה ביניהם קשת צבעונית שמתחתיה עברו כל האורחים בכניסתם לאירוע. כבר התחושה שלי הייתה מלכותית ושונה. בחלל עמדו דמויות מסרטים שונים של דיסני בגובה האורחים המעוצבים מבלונים בלבד והרגשתי כאילו נכנסתי לעולם האגדות. על השולחן היו זרים צבעוניים מבלונים והמסיבה הייתה פשוט חגיגה לעיניים. מעולם לא הייתי באירוע שכלל עיצוב בבלונים ונדהמתי לגלות את הדברים המופלאים שניתן לעשות מבלונים בלבד. כמובן שכל האורחים התפעלו ושאלו מהיכן הרעיון ומי אחראי לעיצוב הנפלא הזה והאחיין שלי היה מאושר.

מיהם אמני הבלונים

אמני הבלונים הם אמנים בדיוק כמו ציירים, פסלים, מעצבים למיניהם וכל מי שיוצר אמנות לפרנסתו. אמני הבלונים עוסקים בעיצוב בבלונים מתוך אהבה עמוקה למקצוע הטומן בחובו בסופו של דבר את היכולת לשמח אנשים. מה יכול להיות טוב יותר מאשר לגרום לאנשים לחייך. חלק מאמני הבלונים משלבים בנוסף לעיצוב האירוע, הפעלות בשילוב עם בלונים, מופעי בידור וסדנאות שונות לאנשים שרוצים לנסות דברים שונים, בין אם זו סדנת בלונים לגיבוש הצוות במשרד או יום כיף לחברים הטובים. אם גם אתם מעוניינים לעשות משהו יוצא דופן לאירוע שלכם או של הילדים, עיצוב בבלונים ייקח אתכם למחוזות חדשים ויגרום לכם להפעיל את הדמיון ולהפוך אותו למציאות.