סוכריות צבעוניות בקופסאות פרספקס
קטגוריה: עיצוב פנים

זכוכית אקרילית ברחבי תל-אביב

מהי הזכוכית האקרילית עליה מדברים כולם? מסתבר שהזכוכית האקרילית הידועה גם כפרספקס נמצאת כמעט בכל מקום ומשמשת עבור רוב התעשיות. מהי בעצם הזכוכית האקרילית ומדוע בתי עסק ואף אנשים פרטיים כל כך נהנים לעשות בה שימוש, מהם היתרונות שלה, מהם המאפיינים שלה ולאילו תעשיות מתאימה. כאשר הבנתי דבר או שניים לגבי הזכוכית האקרילית, יצאתי לסיור בעיר תל אביב בה אני מתגוררת לראות במו ע
...

החלקת שיער יפנית - כל השלבים

"הדשא של השכן תמיד ירוק יותרי" היא אמירה שבהחלט מתייחסת לשיער של נשים. נשים עם שיער ישר תמיד ירצו תלתלים, ואו מאתנו עם שיער מקורזל פרוע ירצו שיער ארוך, חלק וישר. זה יודע שכל אחד רוצה את מה שאין לו. כנ"ל שמדובר על שיער.

החלקה יפנית הוא סוג של תהליך ליישור שיער לצמיתות ודרך ליהנות משיער חלק לצמיתות לא משנה כמה פעמים אתם שטופים אותו. האם זה סוף סוף הפתרון לכל הצרות לשיער שלכם? אולי, אבל קודם אנו רוצים לוודא שאתם יודעים בדיוק במה זה כרוך. הנה מה שמצאנו:

מה הוא בעצם החלקת שיער יפנית?

החלקת שיער יפנית ידוע גם בשם "שפוץ תרמי," שיטה קבועה הזה של סידור השיער מגיע אלינו מיפן, לכן השם - החלקת שיער יפנית". התהליך הופך שיער מתולתל, גלי, ופרוע לשיער חלק עסיסי וישר.

איך זה עובד?

למרות שזה אולי נראה כמו קסם, החלקת שיער יפני הוא בעצם מדע מדויק. התהליך פיזי משנה את המבנה הפנימי של שיער על ידי פירוק אג"ח החלבון שנותן לשיער את הצורה והמרקם המיוחד.

האם החלקה יפנית מתאימה לכולם?

כדי לענות על התשובה הזאת, רצוי לפנות לסטייליסט מקצועי שידריך אתכם לאורך כל הדרך וייתן ייעוץ מפורט כדי לברר אם החלקת שיער יפנית לצמיתות היא האופציה הטובה ביותר עבורכם. במהלך הדיון הזה, חשוב לספר לסטייליסטית שלכם על כל הטיפולים שעשיתם כבר לשיער שלכם בשנים האחרונות כדי למנוע תגובות כימיות לא רצויות. אם אתם עדיין לא השתכנעתם, הסטייליסטית יכול לעשות מבחן גדיל כדי לראות איך השיער שלכם יגיב לטיפול.

מהו כרוך בתהליך?

למרות שזה יכול להשתנות בזמן תלוי בעובי ואת אורך השיער, התהליך כולו נעשה בכמה שלבים מדויקים מאוד הדורשים כימיקלים שונים, טכניקות וכלים.

שלב 1: שמים שמפו טרי כדי להכין את השיער כך שהוא יהיה נקי ומוכן לטיפול.

שלב 2: פתרון טרום טיפולי מיושם על חלקים בשיער כדי להגן ולהכין אותו לפני ההחלקה.

שלב 3: פתרון טרום טיפולי מיושם על השיער ונשאר שם במשך 5 דקות או עד לשעה - תלוי במרקם של השיער.

שלב 4: שוטפים החוצה את הפתרון הטרום טיפולי מהשיער.

שלב 5: השיער מיובש ואז עובר גיהוץ בטמפרטורה מדויקת כדי לנעול את ההשפעות של הפתרון המיישר.

שלב 6: לאחר שהשיער יישר במלאו, משמשים במנטרל כדי לייצב את מאזן החומציות בשיער. זה נשטף החוצה לאחר כחמש דקות.

שלב 7: מרכך טיפולי המתאים לשיער חלק מיושם על השיער באופן שווה.

שלב 8: השיער מיובש שוב, הפעם בכיוון השורש כדי לנעול את הצורה החדשה של השיער.

שלב 9: עוברים עוד בפעם אחת עם המגהץ כדי להבטיח שהשיער ישר לגמרי.

מאמר בחסות נעמה קרני - מומחית להחלקות שיער. כנסו לאתר כדי לדעת מה באמת חשוב בהחלקת שיער