בעל עסק! זה בשבילך: ככה תחסוך 3 משכורות

כל עסק כיום מבין ויודע כבר שחייבים להתייעל, ההתייעלות באה לא אחת על חשבון דברים רבים אחרים, הטיול מצטמצם אם בכלל, המתנות לחגים לעובדים  וכדומה. בעידן של ימינו קופה ממוחשבת באה לתת מענה ופתרון שיכול לחסוך לפחות 3 משכורות כלומר 3 מקומות עבודה, כלומר יותר עבור העובדים האחרים. קופה ממוחשבת למעשה מבצעת יותר פעולות מאשר רק חישובים של כסף נכנס ויוצא, קופה ממוחשבת יכולה לתפוש נישות נוספות בעסק שלכם.

הכירו את המנהלת החדשה, קופה ממוחשבת

כאמור קופה ממוחשבת יכולה לבצע דברים רבים מעבר להיותה קופה כאשר הראשון שבהם היא ניהול המלאי של העסק, כידוע מלאים הם עקב אכילס של עסקים, אם יש יותר מידי מלאי זהו הפסד וגם אם יש חוסר במלאי זהו הפסד. קופה ממוחשבת מאפשר ניהול מלאי תקין ושמירה על מלאי מינימום על ידי בקרה בזמן אמת על מוצרים שיוצאים מן המלאי או נכנסים אליו. ישנה אפשרות בעזרת תכונת ניהול המלאים לאמוד את צפי המכירות העתידי של מוצרים מסוימים ובכך לבצע הזמנות עתידיות מחושבות ללא חשש מהזמנת יתר. בנוסף למלאים ניתן לנהל את כל מערך החשבונות בלחיצת כפתור, הוצאת מאזנים, דוחות מכר ועוד, גם אלו כלים שיאפשרו ניהול טוב יותר ויעיל יותר של העסק. תכונה נוספת בקופה ממוחשבת היא הבקרה המתמדת על המכירות , בכל רגע נתון ניתן לראות ולדעת מי המוצר הנמכר ביותר ומי לא, על ידי ניתוח נתוני המכירה ניתן ליצור מבצעים ברגע, דינאמיים ומותאמים בדיוק ללקוחות שכרגע נמצאים בחנות. אלמנט נוסף הוא ניהול מועדוני לקוחות, ניתן לבנות קבוצות של לקוחות שיבדלו ביניהם לפי קבוצות גיל, העדפות רכישה ואפילו צורת תשלום, כל אלו יתנו ללקוחות שלכם את האפשרות לקבל מבצעים ייחודיים עבורם, כמו כן גם בעת התשלום ניתן יהיה להציע ללקוחות את המוצרים המועדפים.

מידע נוסף על קופה רושמת >>

בחירת תוכנת קופה ממוחשבת מתאימה לעסק

כידוע קופה ממוחשבת היא מבוססת מחשב וככזו לרוב היא דומה לקופות אחרות כאשר מה שמבדיל באמת ביניהן היא התוכנה המותקנת עליהם. את תוכנות הקופה מפתחים חברות שונות וכל אחת מהן נותנות יתרונות ויכולות לעסק, הבחירה ביניהם לעיתים מאוד קשה ויש צורך להבין מה מתאים יותר ומה מתאים פחות. את הבחירה חייבים לעשות לאחר שתגדירו בצורה מדויקת את הצרכים שלכם, הצרכים שלכם צריכים לקבל מענה מקופה ממוחשבת. יתכן כי אתם עסק מוגדר כמו מכולת שאינו עתיד לשנות את אופיו או אולי רשת של חנוניות שצריכות לסנכרן את המלאים ביניהם, לכל עסק מתבצעת התאמה ייחודית אליו. מכיוון שתוכנת קופה ממוחשבת למספרה אינה מתאימה לרשת מרכולים. לכן כאשר אתם עתידים לרכוש קופה ממוחשבת חשוב מאוד לדעת מה הייעוד וההגדרה שלו, רק כך הקופה שתבחרו תשרת אתכם כראוי.