לבחור כספת ביתית בקלות

הגעתם למסקנה שאתם צריכים כספת ביתית? לא משנה מה הסיבה ללא ספק כספת תיתן לכם תחושת ביטחון שאתם באמת מגנים על חפצים שיקרים לכם. יש מגוון גדול של כספות חלקן טובות יותר וחלקן פשוטות. בסופו של יום חשוב לבחור כספת איכותית מצד אחד ושתיתן מענה על הצרכים שלכם מצד שני. המגוון של כספות ביתיות נועד לאפשר לנו המשתמשים לבחור בדיוק מה שמתאים לנו ומה שאנחנו צריכים, הבחירה נעשית בהתאם לערכי הדברים שעליהם אנו רוצים לשמור ובהתאם לסוג הדברים. כך למשל הגנה על ניירת תחייב אותנו בכספת ביתית חסינת אש לעומת הגנה על תכשיטים נצטרך כספת ביתית עם תקן.

רגע לפני בחירת כספת ביתית, הגדירו את הצרכים

מה הכוונה בהגדרת צרכים לכספת? הרי אין באמת הגדרה מה ניתן לשים בכספת ומה לא, ואם תשימו בכספת פחות חפצים או יותר זה לא אומר שהכספת תמנע ממכם להכניס עוד דברים, אולם כספת ביתית חייב להיות מתאימה לצרכים שלכם על מנת שבאמת תגנו על היקר לכם. איך עושים זאת? דיי פשוט, ריכזנו עבורכם כמה שאלות שאתם צריכים לשאול את עצמכן על מנת שיהיה לכם קל יותר לבחור כספת ביתית:

 • על מה אני צריך להגן?
  • ככל שיש יותר ערך לדברים והם יקרים יותר כך אתם צריכים לקחת בחשבון שיהיה עליכם לבחור כספת ביתית חזקה יותר וטובה יותר, לעומת זאת אם אתם רוצים לשמור על דברים מסוימים מפני גישה של זרים ולאו דווקנה מפני גניבה הרי שדי בכספת עם מנגנון נעילה שימנע מאדם לא מורשה לגעת בדברים שלכם. כמו כן אם אתם מתכונים להגן על ניירת קחו בחשבון שהכספת שלכם צריכה להיות חסינת אש בנוסף להגנה מפני גניבה.
 • מה הגודל הפיסי?
  • אם אתם מתכוונים לשמור על שעוני יוקרה לעומת מצלמה אתם מבינים שיש הבדל משמעותי בגודל הפיזי של המוצרים ועל כן בחירת הכספת צריכה לקחת בחשבון את הגודל של החלל הפנימי. כמו כן גודל הכספת ברוב המקרים משפיע על המשקל שלה ואז תצטרכו לקחת בחשבון את מיקום ההתקנה
 • היכן אני הולך למקם את הכספת?
  • מיקום ההתקנה מושפע מהרבה דברים, כמובן שאתם רוצים להסתיר את הכספת אולם ההתקנה חייבת לתת מענה למקרה שיהיה גנב והוא ירצה לעקור את הכספת כולה (ברוב המקרים זה מה שקורה). האידיאל של התקנת כספת ביתית היא על ידי יציקת בטון עם פלטת עיגון וריתוך הכספת אליה אולם לא תמיד ולא בכל מקום ניתן לבצע התקנה שכזו.
 • האם אני מוסיף שכבת הגנה על הכספת?
  • פרט חשוב שעליכם לדעת בנוגע לכספות הוא שהן תמיד נפרצות או נגנבות, אין כספת חסינה הכל עניין של כמה זמן היא מעכבת את הגנב, ככל שהכספת טובה ואיכותית יותר כך היא מעכבת יותר זמן את הגנב. אולם אם לא תוסיפו שכבת הגנה נוספת כגון אזעקה אז לגנב יהיה זמן די והותר לפריצת הכספת או לעקירה שלה. לכן שכבת הגנה נוספת היא עניין של חובה ולא רשות.

גם כספת ביתית הטובה בעולם חייבת התקנה מקצועית

קניתם כספת? בחרתם את הטובה והמתאימה ביותר עבורכם? נהדר! כעת אתם חייבים לבצע התקנה טובה ואיכותית אחרת יעקרו או יקחו לכם אותם בקלות. תנו לצוות מתקינים מקצועי לבחור עבורכם את שיטת העיגון המתאימה והטובה ביותר עבורכם תוך לקיחה בחשבון של תנאי השטח. כספת ביתית חייבת התקנה איכותית אם זה על ידי יציקת בטון, ריתוך, או כל שיטה אחרת.