מתכננים בת מצווה? קבלו פרטים על קליפ בת מצווה >>

איזו השפעה יש לאורך המברשת על תוצאת הניקיון

ניטו

כאשר מדברים על שואבי אבק רובוטיים יש כמה אלמנטים חשובים שצריכים להיות להם. אחד האלמנטים החשובים ביותר המשפיעים באופן ישיר על איכות ותוצאת הניקיון הוא אורך המברשת הנמצאת בתוך שואב האבק הרובוטי. איכות ניקיון טובה יכולה להיות מושגת רק אם המברשת של שואבי האבק הרובוטיים היא מספיק גדולה וארוכה ומסוגלת להגיע אל כל החלקים בבית, גם אל החלקים שבדרך כלל מאוד קשה להגיע אליהם.

על מנת שהמברשת תוכל באמת להיות ארוכה מספיק, שואב האבק הרובוטי חייב להיות גדול מספיק ומעוצב בצורה כזו שיאפשר למברשת להגיע אל כל הפינות החשוכות בהן מאוד קשה להבחין בלכלוך הנמצא על גבי המשטח. שואב האבק הרובוטי מבית ניטו הוא השואב היחיד שיכול להגיע אל כל הפינות הנסתרות מה שהופך אותו לשואב החזק והמוצלח ביותר. מה שמאפשר לניטו להגיע אל כל המקומות האלו הוא העיצוב שלו. ניטו מעוצב בצורת האות D, הוא גדול יותר משואבים רובוטיים אחרים ולכן השילוב של אורך המברשת והעיצוב המיוחד של השואב המאפשר לה מספיק מקום להיות מותקנת בפנים, ביחד מביאים לתוצאת ניקיון מושלמת.

לניטו יש מברשת משולבת

שואבי אבק רובוטיים מתחרים אינם יכולים להגיע לאותה רמה ואיכות של ניקיון כמו שמעניק השואב הרובוטי של ניטו כיוון שהמברשת שלהם קצרה ואינה מצליחה להגיע אל כל הפינות והחלקים בבית שקשה להגיע אליהם. המברשת של ניטו תוכננה במיוחד על מנת שתוכל להתמודד עם בעיה זו ואלו מאפייניה.

  • גודל - המברשת של שואב האבק של ניטו מורכבת ממברשת ראשית הנמצאת בחזית הרובוט והיא גדולה בכ-50 אחוז מהמברשות של השואבים המתחרים. ניטו מסוגל להגיע אל הקיר והפנלים עד למרחק של כ- 10 מ"מ בעוד שהמתחרה מתקרב עד למרחק של כ- 200 מ"מ ואינו מנקה את החלק הזה ובעצם מפסיד מקום. ניטו הוא השואב הרובוטי היחיד שמגיע כל כך קרוב אל הקיר.
  • מברשת צד - לניטו יש מברשת צד מיוחדת שמשלימה את עבודת הניקיון כאשר בצד ובחזית מבוצע ניקיון בו זמנית.
  • חומר - המברשת של ניטו עשויה מאלומיניום שהוא חומר עמיד ביותר שאינו מתקלקל בקלות ומשולב עם להבי סיליקון איכותיים המחזיקים זמן רב גם כן.
  • פעולת הניקיון - המברשת של ניטו בשילוב עצמת השאיבה של השואב, חובטת בכל סוגי הלכלוך בחזקה ומצליחה לנקות את כל סוגי הלכלוך השונים.
  • תכנון ייחודי - המברשת של ניטו תוכננה בצורה ספירלית על מנת שתצליח לאסוף כמויות גדולות יותר של לכלוך בין אם זה אבק שנדבק לרצפה ומתקשה לצאת או שערות של בעלי חיים- ניטו מנקה הכל!

אין עוד מברשת כזו

לסיכום, אם אתם מעוניינים לרכוש שואב אבק רובוטי שיעניק לכם פעולת ניקיון בלתי מתפשרת וינקה את כל סוגי הלכלוך השונים גם במקומות שבלתי אפשרי להגיע אליהם, ניטו הוא השואב המושלם עבורכם. ניטו הוא השואב היחיד שמכיל מברשת משולבת ארוכה שתוכננה במיוחד על מנת שתוכל לנקות באופן אחיד ומושלם.