מתכננים בת מצווה? קבלו פרטים על קליפ בת מצווה >>

תכנון נכון של חתונה קטנה

מאז ומתמיד זוגות המתחתנים יודעים שבשביל לבחור את המקום הטוב ביותר לחתונה שלהם, צריך לעשות סקר שוק קטן, אף פעם אי אפשר להחליט על מקום לחתונה קטנה לאחר שראיתם רק מקום אחד. ראשית יש להיכנס לאתרי אינטרנט ולצפות קצת בסרטונים על מנת לקבל את התחושה של המקום, ואם הוא נראה לכם מתאים אז ללכת ולראות בעצמכם.

כיום יותר ויותר אולמות אירועים מבינים את הצורך של הזוגות הצעירים לעשות חתונות קטנות, בשנים האחרונות רבים מהצעירים כבר מיצאו את החתונות הגרנדיוזיות שאף אחד לא מכיר את השני, ואולמות רבים מבינים את הבחירה שלהם לעשות אירועים קטנים עד 200 איש ומתאימים את עצמם לכך.

אז מה אתם צריכים לקחת בחשבון לאחר שהחלטתם לעשות חתונה קטנה

  1. המיקום של האולם

הדבר הראשון שכל מי שמקבל את ההזמנה שלכם יעשה הוא לבדוק את המקום שבו האירוע מתרחש, כולם כבר מתחילים לתכנן מאיפה ואיך הם מגיעים, לכן היינו ממליצים לכם לא להקשות עליהם יותר מידי ולבחור מקום שקרוב לכולם.

  1. מזג האוויר

אם אתם מתכננים לעשות חתונה בחורף תבדקו את מזג האוויר, יש חופות רבות שנהרסו בגלל שאף אחד לא היה ערוך לגשם שירד באותו ערב, כמובן שאף אחד לא רוצה לערוך את החופה שלו בפנים ואם יש גשם בחוץ אז זאת האופציה היחידה שנותרה לכם, לכן אל תסמכו על מפיקי האירוע שייעצו לכם איפה לערוך את החופה, קחו יוזמה בעצמכם ואם נראה לכם שהולך להיות יום גשום אל תקחו סיכונים.

  1. אטרקציות במקום

ישנם אירועים מסויימים שאנחנו תמיד נזכור את האטרקציות שהיו, היום האטרקציה המוכרת ביותר היא צילומי המגנטים, כמעט ולא הייתי בחתונה בזמן האחרון שלא היו בה מגנטים, בדקו איזה אטרקציות מגוונות יש למקום להציע לכם, לפעמים הם יציעו לכם דברים שלא הייתם חושבים עליהם בעצמכם ולא ראיתם בשום מקום. לכן תמיד תקפידו להיות פתוחים להצעות של אנשים אחרים ואל תשללו כל אטרקציה על הסף.

לסיכום: אם אתם מתכננים חתונה קטנה קחו בחשבון שלא יהיו לכם הרבה מתנות, לכן אתם צריכים להיות עם האצבע על הדופק ולקחת בחשבון כל פרט שאתם מחליטים שיהיה באירוע שלכם. הכי חשוב שתישארו תמיד במצב רוח טוב ותהנו מהיום הזה, רוב הזוגות שוכחים לעשות זאת.