סוכריות צבעוניות בקופסאות פרספקס
קטגוריה: עיצוב פנים

זכוכית אקרילית ברחבי תל-אביב

מהי הזכוכית האקרילית עליה מדברים כולם? מסתבר שהזכוכית האקרילית הידועה גם כפרספקס נמצאת כמעט בכל מקום ומשמשת עבור רוב התעשיות. מהי בעצם הזכוכית האקרילית ומדוע בתי עסק ואף אנשים פרטיים כל כך נהנים לעשות בה שימוש, מהם היתרונות שלה, מהם המאפיינים שלה ולאילו תעשיות מתאימה. כאשר הבנתי דבר או שניים לגבי הזכוכית האקרילית, יצאתי לסיור בעיר תל אביב בה אני מתגוררת לראות במו ע
...

מה לא ידעתם על גדרות אלומיניום

גדרות אלומיניום

ישנן המון הנחות מוטעות ושגויות לגבי איכותן ויתרונותיהן של גדרות אלומיניום בהשוואה לגדרות המיוצרות מחומרים אחרים. ברור שכאשר נרצה להזמין ולהתקין גדר חדשה עבור החצר הפרטית שלנו או גדר שתקיף את השטח הפרטי שלנו, נרצה גדר איכותית ויפה שתחזיק מעמד שנים רבות בלי שנצטרך לתקן או לתחזק אותה על בסיס קבוע. גדרות מייצרים מחומרים שונים וביניהם נוכל למצוא גדרות פלסטיק, גדרות ברזל, גדרות מעץ וכולי.

לא לכל החומרים ישנם את אותם מאפיינים ולכן טרם מזמינים פתרון גידור חדש, מומלץ לברר מהם מאפייניו בייחוד אם יש לכם דעות קדומות בנושא. ישנם אנשים שאינם מודעים ליכולותיהן של גדרות אלומיניום ויטענו שגדר מברזל תהיה חזקה יותר. בשורות הבאות אנסה להביא ולהסביר על  מאפייני גדרות האלומיניום כך שבקלות יהיה ניתן להבין מדוע הן כל כך מוצלחות והפופולריות שלהן רק הולכת וגדלה. האמת היא שגדרות העשויות מלוחות אלומיניום מצליחות להעניק את האפשרויות הרחבות ביותר כאשר מדובר בגדר המותאמת אישית לכל שטח ושטח, מיד תבינו.

איכות האלומיניום

גדרות אלומיניום בשנים האחרונות מצליחות להוביל את הרשימה בענף ההצללה והגידור. מה שמאפשר להן את ההצלחה הגדולה הם היתרונות הרבים והמתאימים ביותר כאשר מדובר ביישומים המותקנים בתנאי חוץ. הנה מה שלא ידעתם על אלומיניום:

  • אריכות חיים: אלומיניום הוא אחד החומרים העמידים ביותר כאשר מדובר בתנאי חוץ והוא יחזיק מעמד הרבה יותר זמן מעץ, ברזל ואפילו פלסטיק. אלומיניום כלל אינו מושפע מתנאי האקלים השונים כאן בארץ. הוא אינו דוהה עקב קרני שמש חזקות, אינו מחליד כתוצאה ממי הגשם ואינו נרקב. אלומיניום אינו מושפע ממזיקים או ממסים שונים ולכן נשאר יציב, עמיד ואיתן לאורך שנים.
  • עלות: לכל מי שנדמה שגדרות אלומיניום הן יקרות במיוחד כדאי לדעת שבהשוואה לייצור ועיבוד של חומרים אחרים, אלומיניום הוא בין הזולים. לאלומיניום יכולות כיפוף גבוהות ולכן עיבודו מצריך פחות זמן ועבודה מה שמוזיל את עלות הייצור. בניגוד להתקנה של גדרות מברזל או מעץ, אלומיניום אינו מצריך שום הכנה מיוחדת וניתן להתקינו בקלות וללא מאמץ.
  • עיצוב: עקב יכולות הכיפוף של לוחות אלומיניום מתכננים ויצרנים יכולים להעניק לכל לקוח או לקוחה עיצוב של גדר באופן ייחודי וספציפי לשטח שלהם. גדרות אלומיניום מעוצבות בסגנונות שונים והן יכולות להגיע בכל אורך או גודל.
  • אסתטיקה: לאלומיניום מראה אסתטי ויוקרתי המשתלב בכל שטח ושטח. העובדה שאלומיניום אינו מחליד ומחזיק זמן לאורך שנים מעניק לשטח מראה אסתטי שאינו משתנה.
  • תחזוקה: גדרות אלומיניום הן הגדרות שמצריכות הכי פחות תחזוקה עקב מאפייניהן החזקים. את גדרות האלומיניום ניתן לשטוף ולנקות באמצעות מים וסבון בלבד.

פתרון אסתטי ומשתלם

לסיכום, אם ברצונכם להזמין פתרון גידור חדש שיהיה גם אסתטי, גם ייחודי וכמובן ישרת אתכם למשך שנים רבות, גדרות אלומיניום מעוצבות הן הפתרון הכלכלי, היפה והמשתלם ביותר.