סוכריות צבעוניות בקופסאות פרספקס
קטגוריה: עיצוב פנים

זכוכית אקרילית ברחבי תל-אביב

מהי הזכוכית האקרילית עליה מדברים כולם? מסתבר שהזכוכית האקרילית הידועה גם כפרספקס נמצאת כמעט בכל מקום ומשמשת עבור רוב התעשיות. מהי בעצם הזכוכית האקרילית ומדוע בתי עסק ואף אנשים פרטיים כל כך נהנים לעשות בה שימוש, מהם היתרונות שלה, מהם המאפיינים שלה ולאילו תעשיות מתאימה. כאשר הבנתי דבר או שניים לגבי הזכוכית האקרילית, יצאתי לסיור בעיר תל אביב בה אני מתגוררת לראות במו ע
...

זכוכית אקרילית ברחבי תל-אביב

סוכריות צבעוניות בקופסאות פרספקס

מהי הזכוכית האקרילית עליה מדברים כולם? מסתבר שהזכוכית האקרילית הידועה גם כפרספקס נמצאת כמעט בכל מקום ומשמשת עבור רוב התעשיות. מהי בעצם הזכוכית האקרילית ומדוע בתי עסק ואף אנשים פרטיים כל כך נהנים לעשות בה שימוש, מהם היתרונות שלה, מהם המאפיינים שלה ולאילו תעשיות מתאימה. כאשר הבנתי דבר או שניים לגבי הזכוכית האקרילית, יצאתי לסיור בעיר תל אביב בה אני מתגוררת לראות במו עיני על מה כולם מדברים. היכן אוכל למצוא ולבחון את החומר המשובח הזה ומדוע הוא כל כך משובח כמו שאומרים. כאשר שמעתי את המילה זכוכית, באופן אוטומטי הרמתי גבה ושאלתי את עצמי מדוע עסקים רבים עושים שימוש בזכוכית הרי זכוכית היא חומר כבד מאוד ולא ממש נוח לעיבוד. הנחתי שחלונות ראווה עשויים מזכוכית ועוד כל מיני מתקני תצוגה למיניהם, אבל מה עוד ניתן להכין מזכוכית, הייתי מוכרחה להבין את הנושא.

מהי זכוכית אקרילית

יצאתי לדרך השכם בבוקר לחפש מוצרי פרספקס תל-אביב ולקבל מידע שישביע את סקרנותי ואשתף אתכם בנתונים שמצאתי. הסתובבתי במקומות שונים ברחבי העיר ומצאתי שאכן עסקים שונים ואף בתים פרטיים עושים שימוש רב בחומר הפרספקס. ראשית למדתי שהפרספקס אינו זכוכית רגילה. הפרספקס הוא בעצם זכוכית מפלסטיק העשויה מתרכובת של פולימר סינתטי המאפשר לייצר ממנו מאות ואלפי מוצרים שונים בגלל מאפייניו המצוינים. הפרספקס הוא חומר גמיש מאוד, ניתן לחתוך אותו בקלות ואף ניתן לחרוט ולהדפיס עליו. בנוסף, הפרספקס הוא חומר עמיד שאינו מושפע מחומרים הגורמים לקורוזיה או ריקבון, הוא עומד בפני נזקי מזג האוויר ומגן מפני קרני השמש. יתרון נהדר נוסף הוא המשקל שלו והוא קל יותר בצורה משמעותית מן הזכוכית. היופי הוא שהפרספקס בעצם משיג את אותו המראה המדויק של הזכוכית הרגילה והעלויות הן נמוכות יותר.

פרספקס ושימושיו הרבים

כעת, עם כל המידע שרכשתי  עד כה, אוכל לשתף אתכם היכן פגשתי את חומר הפרספקס בתל-אביב. נכנסתי לחנויות  רבות ושמתי לב שמתקני תצוגה של מוצרים רבים עשויים מפרספקס. אם זה חנויות ממתקים המאחסנות את המוצר בקופסאות מפרספקס, חנויות בגדים המניחות את הבגדים על מדפי פרספקס וחנויות תאורה המוכרות מנורות רבות מהזכוכית האקרילית. בהמשך עברתי בסופרים שונים וראיתי ששמות המוצרים מופיעים על גבי שלטים העשויים מפרספקס. חלפתי על פני בתי קפה שהכיסאות שלהם היו מפרספקס וכמו כן כרטיסי הביקור במרפאת השיניים שלי היו מונחים בתוך מתקן תצוגה מפרספקס. בהמשך הסיבוב נוכחתי לדעת שמשרדי נדל"ן רבים מציגים את האינפורמציה שלהם המשתנה מדי יום על גבי לוחות פרספקס מיוחדים המאפשרים החלפת מידע באופן שוטף. דלתות מקררי הארטיקים בקיוסקים השונים ברחבי העיר עשויים מפרספקס שקוף והרשימה ממשיכה. בתום הסיבוב התל אביבי שלי הבנתי מדוע משבחים כל כך את הזכוכית האקרילית, פשוט אין סוף למוצרים הרבים שניתן לייצר ממנה במחיר מופחת, גדלים, עוביים וצבעים שונים המתאימים עבור רוב התעשיות הקיימות במשק.