סוכריות צבעוניות בקופסאות פרספקס
קטגוריה: עיצוב פנים

זכוכית אקרילית ברחבי תל-אביב

מהי הזכוכית האקרילית עליה מדברים כולם? מסתבר שהזכוכית האקרילית הידועה גם כפרספקס נמצאת כמעט בכל מקום ומשמשת עבור רוב התעשיות. מהי בעצם הזכוכית האקרילית ומדוע בתי עסק ואף אנשים פרטיים כל כך נהנים לעשות בה שימוש, מהם היתרונות שלה, מהם המאפיינים שלה ולאילו תעשיות מתאימה. כאשר הבנתי דבר או שניים לגבי הזכוכית האקרילית, יצאתי לסיור בעיר תל אביב בה אני מתגוררת לראות במו ע
...

כל החידושים, כולל מעלית ספר של עולם הטלויזיה

וואו, מעלית ספר, מאיפה להתחיל? עולם הטלוזיה מתקדם בקצב מהיר יותר מאשר הרצה קדימה בשלט של הוט ואין לדעת איזה חידוש או המצאה יקרו מחר וישנו שוב את חווית הצפייה מקצה לקצה. עכשיו עולם הטלויזיה מציג ספנינו כבר כמה שנים את התפתחות התלת מימד ואת החויה של המציאות המדומה אבל שתי הטכנולוגיות האלו עוד לא הגיעו קרוב אפילו לקצה היכולת שלהן ואנו צפויים לראות שם עוד התקדמות רבה. יש היום טלויזיות מהמון סוגים, טלויזיות שטוחות וענקיות, טלויזיות שמשדרות ברזולוציה גבוהה מאוד ואפילו בתלת מימד ויש אפילו טלויזיות שהן קעורות. גם מערכות הסאונד השתפרו מאוד ויש היום מקרני קול שמסוגלים לדמות קול שמגיע מאחורינו כשבפועל הרמקול הוא מלפנינו. גם על עולמם של המעמדים לטלויזיה לא פסחה הקידמה ואנו רואים היום המון סוגים של מעמדים לטלויזיה או צורות לאחסנת הטלויזיה שממש מעצבות מחדש את הבית או משלימות קו עיצובי חדשני ומרהיב. מעלית ספר היא אחת החידושים האלה מעולם המעמדים לטלויזיה.

מה היא מעלית ספר?

מעלית ספר היא למעשה זרוע חשמלית אשר נפתחת בצורה שמזכיר עמוד שמתחלף בספר. הטלויזיה תרד מהתקרה בצורה איטית ושובת עיניים כלפי מטה. הטלויזיה עצמה תשכב צמודה לתקרה או בתוך נישת גבס שנבנתה במיוחד וזהו עיצוב מאוד עשיר ויוקרתי שמומלץ לחשוב עליו בעיקר בחדרי שינה ובמיוחד בכאלה שהם מעוצבים באופן מיוחד או כאלה שיש בהם פחות מקום שכן מעלית מהתקרה לא תופסת אפילו סנטימטר אחד. יתרון גדול מאוד שלה היא שהיא יורדת בדיוק אל מול העיניים וזה גורם לפחות עייפות. המעלית ספר עצמה היא מתקן יוקרתי, חזק ואמין שבאמצעות התקנה מקצועית יוכל להחזיק שנים רבות ולא יסכן איש.

מי מתקין ואיפה ניתן לרכוש מעלית ספר?

את המתקן צריך להתקין בן אדם מוסמך בלבד ואחד שיש לו ניסיון רב בהתקנות נלוות, הכוונה להתקנות של הכבלים של הממיר והחיבור לאודיו שלא יתקינו לכם מתקן ולבסוף תצטרכו להזמין עוד בעל מקצוע להשלמת העבודה. מעליות ספר או זרוע חשמלית מהתקרה מזמינים מעסק שמוכר מותגים רציניים ואיכותיים ויש לדרוש אחריות לטווח ארוך, לראות שיש שירות עד הבית אם משהו מתקלקל ולא מחפשים את המוצר הזול ביותר שכן לא תרצו שיום אחד חס וחלילה טיפול הטלויזיה ותיהרס או חס וחלילה היא תיפול עליכם או על מישהו שאתם אוהבים. מעלית ספר היא בסופו של דבר פינוק והיא תשפר את חווית הצפייה לאין שיעור, כאשר תשבו בלילה במיטה והיא תתחיל לרדת לעברכם באיטיות זה יעלה חיוך על פניכם וגם יהי לכם נוח בצוואר מפני שזווית הצפייה היא מושלמת. גם אם הטלויזיה תהיה בסלון מעלית ספר תעשה רושם על כל אורח והיא נראית כאילו היא לקוחה מסרט עתידני.