סוכריות צבעוניות בקופסאות פרספקס
קטגוריה: עיצוב פנים

זכוכית אקרילית ברחבי תל-אביב

מהי הזכוכית האקרילית עליה מדברים כולם? מסתבר שהזכוכית האקרילית הידועה גם כפרספקס נמצאת כמעט בכל מקום ומשמשת עבור רוב התעשיות. מהי בעצם הזכוכית האקרילית ומדוע בתי עסק ואף אנשים פרטיים כל כך נהנים לעשות בה שימוש, מהם היתרונות שלה, מהם המאפיינים שלה ולאילו תעשיות מתאימה. כאשר הבנתי דבר או שניים לגבי הזכוכית האקרילית, יצאתי לסיור בעיר תל אביב בה אני מתגוררת לראות במו ע
...

על איזה מעמד לטלויזיה כדאי לי ללכת?

יש כמה פעמים בחיים שאנחנו רוכשים טלויזיה. כאשר הטלויזיה מתקלקלת, כאשר עברו הרבה שנים ואנחנו רוצים להתקדם עם הטכנולוגיה, כאשר אנחנו רוצים להתפנק, כאשר אנחנו עוברים דירה, כאשר בא לנו להגדיל את המסך, כאשר אחד הילדים שלנו גודל ואנו רוצים לשים לו אחת בחדר, כאשר אחד ההורים שלנו מבקש להחליף את שלו ויש עוד כמה דוגמאות אני בטוח. בשנים האחרונות הטלויזיה השתלטה על רוב בתי האב. נדיר היום לראות בית ללא טלויזיה וכל הזמן חברות הטכנולוגיה מפתחות עוד ועוד טכנולוגיות ועוד ועוד אביזרים נלווים לטלויזיה והכל כדי לשפר את חווית הצפייה, הכל כדי לשפר את איכות הצפייה וזהו טבע הדברים של המוצרים הטכנולוגיים היום. כמו שיוצא פלאפון חדש בכל שנה כך גם יוצאת טלויזיה חדשה. גם תחום האביזרים הנלווים הולך ומתקדם. מעמד לטלויזיה הוא אחד מאותם אביזרים שאנו רואים בהם שיפור, הן באיכות, הן ביכולות והן ובמראה. כאשר המעמד של הטלויזיה יפה יותר הוא הופך לרהיט בפני עצמו, כאשר הוא איכותי יותר הוא מאפשר לנו לתלות עליו טלויזיות יקרות וכבדות יותר וכאשר הוא גם חשמלי הוא מאפשר לנו להתפנק מהכורסא ולהינות מיותר זוויות צפייה מאי פעם.

איזה סוג של מעמדים לטלויזיה יש?

יש כמה וכמה סוגים של מעמדים לטלויזיה וכל אחד נועד עבור צרכים שונים ומגוונים:

  1. מעמד לטלויזיה מנירוסטה - זהו מעמד חדשני שעשוי, כמה מפתיע מנירוסטה, והוא מעמד בצורת עמוד שיכול להגיע בכמה צורות. יש את עמוד הנירוסטה שהוא מעמד חזק מאוד, שיכול להגיע כעמוד בודד מהרצפה, מהקיר או מהתקרה או כשני עמודים יחדיו. היתרון שלו הוא שהוא חזק מאוד, יפה מאוד והוא חוסך הרבה מקום. ברגע שהמעמד הוא עמוד אין צורך במזנון ואפילו אפשר לתלות אותו מהתקרה ואז כל החלל פנוי עבור דברים אחרים. יש גם מעמד נירוסטה על גלגלים שהיתרון שלו הוא שהוא נייד ואפשר להעבירו ממקום למקום ואפילו לאפסנו בחדר אחר אם יש צורך, כמו במשרדים למשל. יתרון נוסף הוא שאפשר להכניס את כל הכבלים בפנים מה שיוצר נקיון בעין והחדר.
  2. מעמד חשמלי לטלויזיה - יש היום מעמדים חשמליים. יש את הזרוע החשמלית שהיא כמו הזרוע הישנה והטובה רק שהיא זזה פנימה והחוצה עם חשמל וגם סוטה לצדדים ומשנה זווית באופן חשמלי מה שמייצר לנו נוחות ופינוק שלא הכרנו לפני. רק תארו לכם שאתם במיטה והטלויזיה זזה לעברכם ולכיוונכם בלחיצת כפתור, שלא נדבר על שאר האפשרויות שזו טלויזיה מתוך רהיט או מהתקרה. יש מעמד חשמלי נייד על גלגלים והוא סופר חסכוני, יעיל ויפה. הוא יחסוך לכם במקום, יעלה וירד בלחיצת כפתור ויעניק לכם חווית צפייה מעולם אחר.

המלצות וטיפים לרכישת מעמד לטלויזיה

כאשר את באים לרכוש מעמדים לטלויזיה אני ממליץ לערך בדק בית. קודם כל בידקו מה אתם באמת צריכים ורק אחר כך תחשבו על העיצוב. לבעלי משרדים אני ממליץ ללכת על עמוד נירוסטה מהתקרה או מעמד לטלויזיה מהתקרה. לבעלי חדרי שינה קטנים אני ממליץ על זרוע חשמלית או מעמד מהתקרה ולבעלי סלונים מודרניים שרוצים עיצוב מיוחד אני ממליץ על זרוע חשמלית מתוך רהיט או מתוך חיפוי בקיר. מומלץ גם למי שרוצה לראות טלויזיה מהמטבח לקנות מעמד חשמלי מסתובב וכך להסיט את הזווית למטבח בלחיצת כפתור ולהינות מצפייה גם בזמן הבישול או האכילה.