סוכריות צבעוניות בקופסאות פרספקס
קטגוריה: עיצוב פנים

זכוכית אקרילית ברחבי תל-אביב

מהי הזכוכית האקרילית עליה מדברים כולם? מסתבר שהזכוכית האקרילית הידועה גם כפרספקס נמצאת כמעט בכל מקום ומשמשת עבור רוב התעשיות. מהי בעצם הזכוכית האקרילית ומדוע בתי עסק ואף אנשים פרטיים כל כך נהנים לעשות בה שימוש, מהם היתרונות שלה, מהם המאפיינים שלה ולאילו תעשיות מתאימה. כאשר הבנתי דבר או שניים לגבי הזכוכית האקרילית, יצאתי לסיור בעיר תל אביב בה אני מתגוררת לראות במו ע
...

רוצים להפוך את הטלויזיה שלכם עם חיפוי טלויזיה לפנטזיה עיצובית?

זה לא מסובך כמו שזה נשמע וזה בהחלט אפשרי. אתם תוכלו בעזרת עיצוב חדשני להעלים את הטלויזיה שלכם ולהחזיר אותה בלחיצת כפתור פשוטה! את כל זה ניתן לעשות היום עם חיפוי טלויזיה שנקרא חיפוי מראה שהוא למעשה מכשיר די סטנדרטי שיש בו שימוש בטכנולוגיות לא מסובכות אך חדשניות שמאפשרות כל מני אופציות עיצוביות וכל אלו הופכות אותו לפריט עיצובי מרהיב וחדשני מאוד. זהו טרנד עולמי שכובש את עולם העיצוב הביתי וגם אנו נתקלים בו הרבה היום בבתי מלון. חיפוי טלויזיה כזה יכול להיעשות היום גם בעבודה וגם בבית והוא מוסיף המון לחווית הצפייה. יש יותר מסוג אחד של זכוכית מראה  והמשותף בין כולם הוא האפשרות  לגרום לטלוויזיה "להתחבא". בדרך כלל אנחנו רואים מסך טלויזיה כשאנו נכנסים לחדר אבל הפעם במקום אתם תראו מראה ענקית, בדרך כלל בצבע אפור שחור, שמשתלבת בכל הקיר בצורה מהממת וגורמת לכך שמבקום הטלוויזיה תהיה לכם מראה ענקית ורק בלחיצת כפתור חלק ממנה יהפוך למסך הטלויזיה שלכם. נשמע מרהיב? חיפוי טלויזיה באמת מרהיב!

האם אפשר להתקין את זה לבד?

באופן כללי זוהי אינה ההתקנה הכי מסובכת בעולם. ההסבר הפשוט הוא שלוקחים את זכוכית המראה ומדביקים אותה לפני מסך הטלויזיה. ההסבר המורכב יותר הוא שכן עושים בדרך כלל עבודות מורכבות כמו הכנת שקע ניסתר בתוך קיר גבס או שעושים קיר שלם מהזכוכית. יש לעשות ביצוע של עבודות תשתית לחשמל וכבלים של הממיר והטלויזיה וזו כבר עבודה למי שמבין ומקצוענים. כמו כן האחריות לעיתים תלויה גם במי בחרתם שיתקין לכם את העבודה. המתקין צריך לוודא שהוא מתקין בגובה אידאלי את הטלויזיה ושהיא תשב בגובה הצפייה הנכון וכמו כן לוודא שהזכוכית מראה מותקנת באופן ישר ושלא תקבל זווית שבהמשך תסנוור ותהפוך את החוויה ללא נעימה. חשוב להבין גם מהי זכוכית מראה לטלויזיה. מדובר במראה שהיא חד צדדית והיא תעביר את התמונה רק מצד אחד בשונה מזכוכית רגילה. את הטלויזיה אפשר לראות ברגע שהיא מופעלת שכן האור יכול לעבור החוצה אבל ברגע שנחבא את הטלויזיה לא יעבור דבר מהצד שלה ומבחוץ היא תאטם ותראה שוב כמו מראה.  זהו פשוט נראה מעולה לבית דקורטיבי ומשעשע את האורחים.

על מי נסמוך בהתקנת חיפוי טלויזיה?

יש לעשות בדק בית רציני לפני שמזמינים חיפויים לטלויזיה התקנה כזאת כדי לא ליפול אצל מישהו שאינו מקצועי. מומלץ לקנות כמו שאמרתי בחלק הקודם אצל חברה שיש לה נסיון וידע רב בתחום, שהיא נותנת שירות הכולל בתוכו גם את עבודות העיצוב, הזמנת הזכוכית וחיתוכה, גם את עבודות ההתקנה, גם את בניית קיר הגבס אם צריך, גם את הכנת היציאות וחיבור כל הכבלים הנלווים כולל האודיו והממיר. כמו כן ערכו השוואת מחירים ואל תלכו על המחיר הזול ביותר מפני שכמו בכל תחום גם כאן יש חומרים זולים ויקרים.