פרגולות אלומיניום
קטגוריה: פרגולות

כך תבחרו את הפרגולה המושלמת

אפשר לומר שהקיץ עוד שניה כאן. אם יש לכם חצר פרטית, מרפסת או כל שטח אחר בו אתם אוהבים לשבת אך אין לכם פתרון הצללה יעיל, בשורות הבאות נבין אין לבחור את פתרון ההצללה הטוב ביותר שיהפוך את הקיץ שלכם לקריר ונעים. פרגולות הן פתרון הצללה ותיק ופופולרי גם בקרב אנשים פרטיים אך בייחוד בקרב אדריכלים ומעצבי פנים.

פתרונות מעוצבים למסכים דקים

קצת מוזר לכתוב "מסך דק" מכיוון שהסיכוי שיש עדיין מי שמכיר את אותם מסכי CRT קלוש מאוד. היום נחלת הכלל היא רכישת מסכים דקים, דקים ככל האפשר. יתרה מכך עם כניסת המסכים הפנורמיים לשוק הרי שחווית הצפייה הפכה להיות הרבה מעבר למושלמת. על מנת להשלים את התמונה המלאה הרי שהתקנת המסך על עמוד נירוסטה תאפשר לכם לא רק ליהנות מהצפייה אלה מכל מקום וכמעט בכל זווית. אין ספק כי עמוד נירוסטה הינו התוספת המושלמת לעיצוב הכללי של איזור הצפייה שלכם.

סוגים וסגנונות של עמוד נירוסטה

מכיוון שעיצוב פנים הפך להיות מוטיב הכרחי בכל בית הרי שהתקנת מסכי טלוויזיה על עמוד נירוסטה מתבקשים. ואכן יש מגוון סגנונות ועיצובים שמאפשרים לנו לשלב בצורה מושלמת את המסך עם כלל הבית. אז אילו סוגים של עמוד נירוסטה קיימים ומה היתרונות שיש לכל אחד מסוגים אלו?

עמוד נירוסטה רצפתי קבוע / נייד - הבחירה הסטנדרטית והנפוצה יותר היא התקנה של עמוד נירוסטה ריצפתי, אופן התקנה זה מאפשר לנו התקנה יחסית לא מסובכת מהרצפה, ניתן להתקין מסכים בגדלים שונים עד מסכים גדולים מאוד, הכבלים של החשמל ושאר ההתקנים המחוברים ניתנים לחיווט מנקודה קבועה ברצפה או על ידי שרשור נייד כאשר מדובר על עמוד נייד ( על גלגלים )

עמוד נירוסטה תקרתי - התקנה אסתטית יותר שמחייבת קורת בטון להתקנה עילית, המסך המותקן באוויר מספר זוויות צפיה שונות שבזכותן ניתן לצפות במסך מחדרים שונים ( לדוגמה התקנה בסלון עם יציאה לחצר ).

עמוד נירוסטה מושלם - התקנה זו כוללת עמוד נירוסטה קבוע שמקשר בין הרצפה לתקרה. המסך נע על צירו מעלה ומטה ומאפשר התקנה של מדפים נוספים על מנת לשלב התקנים כגון ממיר, מגבר וכדומה.

דגשים לפני בחירה והתקנה של עמוד נירוסטה

כפי שציינו התקנת עמוד נירוסטה הנה חלק מהעיצוב הכללי של הבית ולכן חשוב מאות לתכנן היטב את המקום בו תתקינו את העמוד. חשוב מאוד להתייחס גם לזוויות הצפייה וגם למיקום אספקת החשמל והנתונים ( במידה ויש מקרך או מערכות נוספות. מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע בכל הנוגע לבחירת המיקום הנכון והסוג המתאים של העמוד.

חשיבה - חישבו היטב מה בעצם אתם רוצים שיקרה, צפייה ממקום קבוע אחד או צפייה מכמה מקומות בבית.

תכנון - התכנון הינו הדבר החשוב ביותר בתהליך בחירת עמוד נירוסטה ככל שתתכננו טוב יותר כך מובטח לכם

התקנה - החלק החשוב אם לא החשוב ביותר שמדובר על עמודי נירוסטה הוא ההתקנה. חשוב להבין את המשמעות של התקנה כזו ולבחור את המיקום הנכון ביותר, הדגש הוא עלך התקנה תלויה יותר מאשר התקנה ריצפתית או עמוד קבוע. חייבים לבחור בחברה מקצועית ומיומנת לביצוע ההתקנה. כמו כן בקשו מהחברה שמתקינה לכם עמוד נירוסטה כתב אחריות על ההתקנה. את בחירת החברה שתתקין לכם עשו לאחר שקיבלתם המלצות ובחנתם את העבודה שלהם ממליצים, רק כך תבטיחו לעצמכם התקנה איכותית, טובה ומקצועית.