סוכריות צבעוניות בקופסאות פרספקס
קטגוריה: עיצוב פנים

זכוכית אקרילית ברחבי תל-אביב

מהי הזכוכית האקרילית עליה מדברים כולם? מסתבר שהזכוכית האקרילית הידועה גם כפרספקס נמצאת כמעט בכל מקום ומשמשת עבור רוב התעשיות. מהי בעצם הזכוכית האקרילית ומדוע בתי עסק ואף אנשים פרטיים כל כך נהנים לעשות בה שימוש, מהם היתרונות שלה, מהם המאפיינים שלה ולאילו תעשיות מתאימה. כאשר הבנתי דבר או שניים לגבי הזכוכית האקרילית, יצאתי לסיור בעיר תל אביב בה אני מתגוררת לראות במו ע
...

כיצד לעצב משרד העשוי מקונטיינר?

עובדים רבים מבלים שעות ארוכות במשרד, מה שהופך את החלל בו הם נמצאים למשמעותי עבורם ועבור המטלות שלהם. למעשה, לעיצוב החלל יש השפעה רבה על מצב רוח, איכות ותפוקה. עיצוב נכון של החלל יעזור לבצע את העבודה ביעילות רבה יותר, יסייע לשמור על הריכוז ויגביר את שביעות הרצון של העובדים. הדבר נכון במיוחד כאשר מדובר במשרד נייד העשוי מקונטיינר. מבנה נייד אין פרושו קירות מתכת קרים וריקים נטולי אור שמש ושימחת חיים. נהפוך הוא - העלות הנמוכה של המבנים משאירה תקציב רב יותר שניתן להשקיע בעיצוב נכון.

תאורה ואור טבעי

אחד האלמנטים החשובים בעיצוב הוא כמה אור ניתן להכניס לתוך החדר. חלל מואר תורם למצב הרוח, מפחית דיכאונות ומפחית ישנוניות. ככל שיש יותר אור טבעי במקום, כך יש פחות שעות ביום בהם משתמשים בתאורת חשמל, מה שמסייע לעסק גם לחסוך בהוצאות החשמל החודשיות. בין אם אתם עובדים עם מבנים ניידים להשכרה או למכירה, ניתן להזמין מבנה עם מספר וגודל חלונות רצוי, על מנת להגדיל את התאורה הטבעית במשרד.

צבעים וטקסטורות

מחקרים רבים נעשו לגבי יכולת הצבע להשפיע על האדם. התאמה נכונה של צבעים תגדיל ריכוז, תשפר מצב רוח, תשרה יצירתיות ונוחיות. לאומת זאת, פלטת צבעים לא מתאימה יכולה לפגוע ביעילות העובדים, לגרום לירידה במצב הרוח ובמוטיבציה להגיע למשרד. ישנם צבעים מיוחדים המתאימים לשימוש בקונטיינרים ואשר מוסיפים רבות למראה המשרד. מומלץ לבחור במותג צבע איכותי ונטול רעילות.

נוחיות ורהיטים

היבט חשוב נוסף להווי המשרדי הם הרהיטים המשמשים את העובדים. עובד המבלה שעות רבות במשרד זקוק לריהוט נוח שאינו גורם לכאבי גב או לבעיות מפרקים. עובד שנוח לו יגלה נכונות רבה יותר לעבוד שעות ארוכות יותר במשרד, בעוד עובד שלא נוח לו ינסה לברוח כמה שיותר מהר הביתה. כאשר מדובר בקונטיינר חשוב לקחת בחשבון את גודל המכולה, במטרה להתאים אליה את הרהיטים בצורה נכונה ולהימנע מצפיפות.

תוספות, הווי ופנאי

השהות במשרד כוללת לא רק את עמדת העבודה. לפעמים יש גם צורך בפינת אוכל, פינת עישון ומקום אחסון. מרפסת חיצונית, חדר פנאי או מטבחון יכולים לספק לעובדים את החלל שהם צריכים על מנת לקחת הפסקה, לאכול או להיפגש לסיעור מוחות לגבי פרויקט. מקום אחסון גם הוא קריטי, במיוחד באזורים בהם השכירות גבוה מאוד. מחסן להשכרה במרכז יכול לעתים להיות יקר יותר מאשר אחזקת משרד. כאשר מקימים משרד העשוי ממכולה ניתן לצרף אליו גם שטח אחסון או להציב בסמוך אליו מחסן ייעודי העשוי ממכולה. פתרונות אלה יכולים לעזור לעסק לחסוך בעלויות, להעלות את רמת השביעות של העובדים ולהגביר את התפוקה.