סוכריות צבעוניות בקופסאות פרספקס
קטגוריה: עיצוב פנים

זכוכית אקרילית ברחבי תל-אביב

מהי הזכוכית האקרילית עליה מדברים כולם? מסתבר שהזכוכית האקרילית הידועה גם כפרספקס נמצאת כמעט בכל מקום ומשמשת עבור רוב התעשיות. מהי בעצם הזכוכית האקרילית ומדוע בתי עסק ואף אנשים פרטיים כל כך נהנים לעשות בה שימוש, מהם היתרונות שלה, מהם המאפיינים שלה ולאילו תעשיות מתאימה. כאשר הבנתי דבר או שניים לגבי הזכוכית האקרילית, יצאתי לסיור בעיר תל אביב בה אני מתגוררת לראות במו ע
...

קבלו רהיטים חדשים עם ספריי צבע

רהיטים אינם עניין זול, העלויות לא אחת גבוהות מאוד, ולהחליף לא תמיד מומלץ מסיבות שונות, חלק לא יחליפו ריהוט בבית מכיוון שהוא מותאם לפי מידה וחלק שקדו ועמלו על העיצוב ולא רוצים להחליף כדי שלא יאלצו להיכנס להוצאה גבוהה מידי, הפתרון המיידי לחידוש ורענון הרהיטים הוא שימוש בספריי צבע. ספריי צבע מגיע במיכלים בגוונים שונים ומגוונים. ספרי צבע מאוד קל ליישום ושימוש אפילו למי שאינו מקצוען בתחום כל מה שנדרש הוא לעבוד לפי כללי הבסיס.

הכנת הרהיטים לצביעה עם ספריי צבע

הכנת הרהיטים לצביעה עם ספריי צבע חייבת להיות טובה ואיכותית מכמה סיבות הראשונה היא שככל ששטח המיועד לצביעה נקי וחלק יותר כך התוצאה תהיה טובה יותר הסיבה השנייה היא שאם ישנם פגיעות או פגמים בריהוט ניתן לתקן אותם לפני הצביעה. השלב הראשון בהכנת הריהוט להתזה עם ספריי צבע הוא פירוק הריפוד והכריות מהריהוט. כאשר מתיזים עם ספריי חייבים לבצע הסרת שאריות צבע מתקלף וליטוש גס של הרהיטים על מנת ליצור משטח צביעה חלק ואחיד עבור ספריי צבע, הליטוש הגס יסיר שאריות מתקלפות. לאחר מיכן משייפים עם נייר לטס עדין על מנת לקבל גימור חלק. השלב הבא הוא ניקוי כל שאריות האבק על מנת שלא ידבקו לצבע בעת ההתזה. את ההתזה עצמה מבצעים כאשר מיכל הצבע מוחזק במרחק 30 ס"מ מהרהיט, החשיבות בהתזת ספריי צבע ממרחק מאפשרת לנו לכסות שטח רחב של הרהיט. חשוב לזכור כי התזת הצבע חייבת להתבצע ממרחק ותוך כדי תנועה, רק כך נימנע מנזילות או משכבות לא אחידות של צבע. כאשר אנו צובעים ויש צורך לשמור על חלקים מסוימים שלא יפגעו מהצבע לדוגמה ריפוד שלא ניתן לפרק מהריהוט יש צורך לעטוף אותו. העיטוף שונה מעיטוף של רצפה מכיוון שלרהיטים יש קימורים וקיעורים שונים לכן את השמירה על חלקי הרהיטים מפני ספריי צבע נעשה בעזרת בדים, את הבדים נחבר בעזרת אקדח סיכות במקומות מוסתרים.

בחירה או שינוי גוון של הריהוט

כאמור חידוש רהיטים לא היה קל יותר מעולם רק בזכות השימוש בספריי צבע. לא אחת אנו רוצים לשנות את צבע הרהיטים או לחדש גוון קיים, ראשית צריך לציין כי חידוש צבע קיים הוא די בעייתי מכיוון שבעת הליטוש אנו מורידים רק חלק מהצבע במקומות שהוא פגוע וכאשר נצבע מחדש יתכנו שינויים בגוונים, אולם אם אנו רוצים להחליף את הגוון כליל ישנם כמה דרכים, תחילה יש להחליט מה אנו עתידים לעשות אם הצבע של הרהיט כהה ואנו רוצים להבהיר אותו אז נצטרך צבע מקשר ואם המקור בהיר אז ניתך לצבוע ישירות למרות שעדיין עדיף ספריי צבע מקשר על מנת ליצור קשר חזק בין הריהוט לצבע החדש. הכלל בבחירת הגוונים פשוט, מגוון בהיר לבהיר הבסיס לא מחייב, מכהה לבהיר חייבים צבע יסוד ואילו צבע בהיר לכהה לא חייבים בסיס. אולם יחד עם זאת בכל סוג של צביעה אפילו עם ספריי צבע מומלץ ביותר להשתמש בצבע מקשר שייתן אורך חיים לצביעה שלכם.