סוכריות צבעוניות בקופסאות פרספקס
קטגוריה: עיצוב פנים

זכוכית אקרילית ברחבי תל-אביב

מהי הזכוכית האקרילית עליה מדברים כולם? מסתבר שהזכוכית האקרילית הידועה גם כפרספקס נמצאת כמעט בכל מקום ומשמשת עבור רוב התעשיות. מהי בעצם הזכוכית האקרילית ומדוע בתי עסק ואף אנשים פרטיים כל כך נהנים לעשות בה שימוש, מהם היתרונות שלה, מהם המאפיינים שלה ולאילו תעשיות מתאימה. כאשר הבנתי דבר או שניים לגבי הזכוכית האקרילית, יצאתי לסיור בעיר תל אביב בה אני מתגוררת לראות במו ע
...

עיצוב פנים ומספרי סיפורים [אל תאמינו לכל אחד]

אחד המקצועות החופשיים (לדעתי) והמופשטים ביותר שלא ניתן באמת לקבע מבחינת כללים וחוקים הוא עיצוב פנים. בפועל עיצוב פנים אינו פלג במקצוע כל שהוא ובטח לא באדריכלות כפי שנהוג לחשוב. אמנם לא אחת אדריכל הינו בעל יכולת או ידע בעיצוב פנים אך ההיפך לעולם לא יהיה נכון. המקצוע של עיצוב פנים נולד מתוך צורך בסיסי למקם אלמנטים בחלל בצורה נכונה ויעילה, ובתרגום לעברית מעצבי פנים מסדרים את הדברים נכון יותר בהסתמך על ידע, ניסיון וראיה רחבה וטובה יותר. אמנם ישנם לא מעט שיכולים או יודעים לעמד ולעצב בעצמם אך לרוב המכריע אין את היכולת הזו ולכן עיצוב פנים יתבצע על ידי מומחים.

עיצוב פנים רק עם התאמה אישית

כאשר אנו אומרים עיצוב פנים עם התאמה אישית יתכן כי הדבר ישמע לנו קצת משונה, הרי עיצוב פנים הוא כבר בהתאמה אישית, אולם כאן הכוונה היא להתאמה "אישית" כלומר המעצב יחד עם בעל הבית צריכים להיות מותאמים ומסונכרנים יחד. התאמה אישית בעיצוב פנים נותנת הרבה יתרונות, היתרון הבולט ביותר הוא הסנכרון בין המעצב או המעצבת לבין בעל הבית. כל עוד ישנה הבנה מלאה ההצלחה מובטחת, כל רצון או שאיפה יתורגמו הלכה למעשה.

בחירה של בעל מקצוע לעיצוב פנים

עיצוב פנים הינו מקצוע ככל המקצועות, יש טובים יותר ויש טובים פחות, מומלץ לפני בחירת המעצב או המעצבת לבחון עבודות קודמות, לקבל המלצות ואפילו לגשת לבתים שעוצבו ולקבל חוות דע ורשמים אמיתיים מהלקוחות. ככל שנשאל יותר ונבחן את רמת ההתאמה בין הצרכים לבין מה שנעשה בפועל כך נדע ונקבל את התובנות לגבי בחירת המעצב שלנו. אל תתביישו לשאול ולחקור, בסופו של יום אתם אלו שתוציאו כספים ותצטרכו לחיות עם הבחירה שלכם. אמנם עיצוב פנים אינו דבר שנשאר לעד וניתן לשינוי אך תארו לכם שינויים ושיפוצים לבית שרק סיימתם לעצב ולתכנן, עוגמת הנפש אינה ניתנת לתיאור כלל וכלל. על כן תקפידו לבדוק היטב, לסכם הסכמים ולחתום בדיוק על האפיון ועל מה שאתם עתידים לבצע.