סוכריות צבעוניות בקופסאות פרספקס
קטגוריה: עיצוב פנים

זכוכית אקרילית ברחבי תל-אביב

מהי הזכוכית האקרילית עליה מדברים כולם? מסתבר שהזכוכית האקרילית הידועה גם כפרספקס נמצאת כמעט בכל מקום ומשמשת עבור רוב התעשיות. מהי בעצם הזכוכית האקרילית ומדוע בתי עסק ואף אנשים פרטיים כל כך נהנים לעשות בה שימוש, מהם היתרונות שלה, מהם המאפיינים שלה ולאילו תעשיות מתאימה. כאשר הבנתי דבר או שניים לגבי הזכוכית האקרילית, יצאתי לסיור בעיר תל אביב בה אני מתגוררת לראות במו ע
...

מזל טוב נולד לנו תינוק, עכשיו צריך עיצוב פנים לחדר

הרך הנולד הגיע הבית ובחודשים הראשונים מיטת התינוק צמודה לחדר השינה של ההורים אולם מגיע הרגע ויש להעביר את התינוק לחדר משלו, עיצוב פנים של חדר התינוק צריך לתת מענה על מספר צרכים ובכללם הנוחות של ההורים לגשת במקרה הצורך. יתרה מכך הרהיטים שנבחר במהלך עיצוב פנים החדר צריכים להיבחר תוך מחשבה גם על העתיד היחסית קרוב כאשר התינוק גדל. במידה ומתאפשר לבחור את מיקום החדר, לדוגמה בבית חדש או כאשר מתכננים עיצוב פנים ומייעדים חדר לתינוק ישנה עדיפות לבחירת מיקום החדר קרוב ככל האפשר לחדר השינה של ההורים דבר זה יאפשר נוחות גישה וטיפול בתינוק.

בחירת ריהוט נכון במהלך עיצוב פנים של חדר התינוק

ריהוט בכלל ולתינוקות בפרט יש המון והכוונה היא שיש עיצובים וסגנונות מגוונים ורבים מאוד, עיצוב פנים לחדר התינוק צריך להיות במחשבה על העתיד הקרוב, הכוונה בעתיד קרוב היא שעיצוב פנים צריך להיות קל ובר שינוי לפחות בשנים הראשונות של התינוק לכשיגדל, עדיף לבחור עיצוב פנים שמשלב ריהוט נייד ככל האפשר הכוונה היא לא לקבע לחדר מידוף או ארונות שיתכן ולא יתאימו במהלך השנתיים שלוש הקרובות. צריך לזכור כי העיצוב פנים שנבחר כעת צריך גם להתאים שהתינוק גדל וכבר יש לו משחקים וצעצועים שיש לאחסנם. לכן עיצוב פנים צריך לכלול ארגזי אחסון מעוצבים, ארון בגדים גדול ורחב דייו שישמש גם כשהילד גדל ואיתו גדלים גם כמויות הבגדים.

עיצוב פנים של כלל הבית מכתיב את עיצוב חדר התינוק, האומנם?

ובחן אם תמיד הייתה דעה שאומרת כי עיצוב פנים צריך להיות אחיד בכלח החדרים הרי שכיום אין הדבר נכון, על מנת לשמור על מעניינות הבית מומלץ אפילו לעצב כל חלל או חדר בסגנון שונה שמותאם לייעוד ולמשתמשים, ובכלל זה גם עיצוב פנים חדר התינוק, בחירת צבעים או טפטים שהם ניטראליים ועליהם להדביק מדבקות קיר מעוצבות יכולות להוות עיצוב פנים מרשים עד מאוד, מה גם שניתן להסיר את האלמנטים מהקירות בקלות ופשוט לצבוע בצבע שונה את החדר.