בלונים לאירועים
קטגוריה: אירועים

בלונים לאירועים - על מה מדובר

פעמים רבות אנשים מדברים על אטרקציה שנקראת עיצוב בלונים. כל דבר שקשור בבלונים בדרך כלל גורם למחשבה על משחקים ואירועי ילדים. ובכן, עיצוב בלונים בהחלט לא קשור אך ורק לילדים אלא מתאים לכל גיל וגיל ומיד אפרט. עיצוב בלונים לאירועים שונים טומן בחובו הרבה מעבר לקישוטי האירוע בבלונים אותם אנחנו רגילים לראות על בסיס קבוע בכל מיני אירועים שונים.

אוהבים את הכלב אך נמאס מהשערות? הנה הפתרון!

שואב אבק רובוטי

אם אתם אנשים שאוהבים חיות אז סביר להניח שיש לכם בבית בעל חיים כלשהו. לדאוג לבעל חיים זו אחריות לא קטנה אך ללא ספק משתלמת. אחד הדברים שצריך לקחת בחשבון כאשר מגדלים כלב, חתול או אפילו כמה היא העובדה שהשערות שלהם נושרות. ישנם בעלי חיים שהשערות שלהם נושרות באופן תקופתי וכאלו שבאופן קבוע. במקרים כאלה כל הבית יהיה מלא בשערות וזו תופעה מוכרת בקרב אנשים שיש להם בעלי חיים.

ובכן, לא חייבים לחיות כך ואפשר היום להשתמש במכשירים שיקלו עלינו בפעולת הלכלוך וימליחו להתמודד עם כמות השערות הנושרות בבית ולנקות אותן בקלות. אחד מהשואבים המוצלחים ביותר שקיימים בענף הוא שואב האבק הרובוטי מבית ניטו. את ניטו ייצרו בכמה דגמים שונים אך כולם ללא יוצא מן הכלל מעניקים יתרונות העולים על כלל השואבים המתחרים. כאשר תכננו את ניטו, לקחו התייחסו ולקחו בחשבון את הבתים בהם גרים בעלי חיים והצליחו לתת מענה מדויק ויעיל לבעיה.

לניטו מאפיינים יוצאי דופן

שואב אבק רובוטי מבית ניטו זכה בתואר שואב האבק הרובוט החכם והמתקדם ביותר בשוק. ניטו הוא בעל מאפיינים ייחודים שעונים על כל הדרישות בהן נכשלו מתחריו. הנה כמה מעיקרי המאפיינים:

  • טכנולוגית SpinFlow: טכנולוגיה חדשנית זו חזקה פי חמש מכל שואב רובוטי אחר. ניטו מבדיל בין סוגי משטחים שונים(שטיחים, שיש, פרקט) ומכוון את עוצמת השאיבה בהתאם. ניטו מתוכנן כך שמסוגל לשאוב את כל סוגי הלכלוך הקשים ביותר כולל שיערותיהן של בעלי החיים.
  • טכנולוגית CornerCleverL: טכנולוגיה זו מתייחסת לעיצובו של ניטו שמתוכנן בצורת האות D בניגוד לרוב השואבים המתחרים המעוצבים בצורת O. שואב אבק רובוטי עגול אינו מסוגל להיצמד לפינות הבית ולכן מפספס חלקים ולא מעניק ניקיון מלא. ניטו לעומת זאת הוא שואב אבק רובוטי שצורתו מאפשרת לו להיצמד לכל פינה ופנל בבית ולנקות ביסודיות.
  • טכנולוגית LaserSmart: טכנולוגיה זו מאפשרת לניטו לנקות באופן מתוכנן ומדויק. באמצעות מערכת לייזר מיוחדת ניטו ממפה וסורק את החלל הספציפי טרם תחילת פעולת הניקיון כך שמנקה ביסודיות ובזמן הקצר ביותר.
  • חלקים: העובדה שניטו מעוצב בצורה שונה הופכת אותו לגדול יותר משאר השואבים ולכן המברשת שלו גדולה פי שתיים ממברשות של שואבים מתחרים ומצליחה להגיע לכל מקום. בנוסף, מכל איסוף האשפה של ניטו גדול יותר ואינו מתמלא במשך כל פעולת הניקיון בהשוואה לשואבים מתחרים שנתקעים ומוכרחים לרוקן אותם על מנת שימשיכו לנקות.

ניקיון מסוג חדש

תאמרו שלום לשואבי האבק הישנים אותם הפעלנו בעצמנו והגידו שלום להמצאה המשוכללת שתאפשר לכם לשוב אל בית עם רצפה נקיה. בנוסף לכל היתרונות שציינתי, ניטו מגיע עם אפליקציה מיוחדת לסמארטפון המאפשרת להפעיל אותו מכל מקום. אם שכחתם להפעיל אותו טרם יצאתם, הורו לו להתחיל לנקות ותוכלו לחזור הביתה ופשוט לנוח, וכל זאת בבית נקי.