סוכריות צבעוניות בקופסאות פרספקס
קטגוריה: עיצוב פנים

זכוכית אקרילית ברחבי תל-אביב

מהי הזכוכית האקרילית עליה מדברים כולם? מסתבר שהזכוכית האקרילית הידועה גם כפרספקס נמצאת כמעט בכל מקום ומשמשת עבור רוב התעשיות. מהי בעצם הזכוכית האקרילית ומדוע בתי עסק ואף אנשים פרטיים כל כך נהנים לעשות בה שימוש, מהם היתרונות שלה, מהם המאפיינים שלה ולאילו תעשיות מתאימה. כאשר הבנתי דבר או שניים לגבי הזכוכית האקרילית, יצאתי לסיור בעיר תל אביב בה אני מתגוררת לראות במו ע
...

תיקי קש עושים קאמבק!

תיקי קש

תיקי קש חוזרים לאפנה ובגדול כאשר מעצבי העל הם אלו המכתיבים את הטרנד שחוזר אלינו מהעבר הרחוק. בעבר תיקי הקש היו מיועדים עבור הליכה לחוף הים, לפיקניק ובעיקר למקומות מחוץ לבית. כיום תיקי קש אינם קשורים לסיטואציות מסוימות ופשוט מתאימים אותם לסוגים שונים של הופעות בין אם זה ליום העבודה, לאירוע או לחדר כושר.

התיקים האלו בראשיתם התאימו יותר למזג אוויר חם כלומר לקיץ ולאביב אך כיום, נוכל למצוא אותם לכל אורך השנה בהתאמה לקולקציות המשתנות והמתחדשות. הסוגים בהם מיוצרים תיקי הקש הם ללא סוף. בין הסגנונות השונים נמצא תיקי קש שנחזיק ביד, תיקי קש קלאץ', תיקי קש עם רצועות ואפילו תיקי גב מקש. תיקי גב המעוצבים על ידי מעצבי העל כנראה לא יעלו פחות מ 1000 שקלים אך לשמחתנו ישנן המון אופציות אחרות. אז בסך הכל ניתן לומר שתיקי קש כבר ממזמן עברו את השלב בו הם נראו כתיקים המיועדים לים בלבד והם לוקחים חלק נכבד וחשוב בטרנד האפנתי העכשווי.

לתיקי קש יתרונות נהדרים

תיקי קש בשנה או שנתיים האחרונות הפכו לפופולריים מאוד והם לוקחים חלק חשוב בטרנדים האפנתיים של מעצבי על נחשבים בעלי שם עולמי. תיקי קש מעניקים לנו תחושה שונה. הנה היתרונות ברכישת תיק קש:

  • תחושה: תיקי קש אמנם בימים שלנו מתאימים לכל עונה, אך הם תמיד יעניקו תחושה של מזג אוויר חם. לכל אוהבי הקיץ שפחות מתחברים למזג אוויר קריר, תיק קש יזכיר לכם את תחושת הקיץ החם.
  • משקל: תיק קש שוקל ממש מעט והוא מאוד נוח לנשיאה.
  • ידידותי לסביבה: תיקי קש עשויים מחומר טבעי ולכם הם אינם פוגעים בסביבה אלא שומרים עליה.
  • סטייל: תיקי קש מייצרים בסגנונות שונים כמו וינטג', בוהו-שיק, קלאסי וכולי.
  • טכנולוגיה: תיקי קש מייצרים באותה טכנולוגיה כבר שנים רבות. טכנולוגיה זו פשוט אינה מאכזבת פעם אחר פעם והתיקים נושאים בתוכם היסטוריה מרובת שנים.

בתיקי קש עושים שימוש בכל העונות אך לעונת הקיץ, הם האקססורי המושלם. הייצור של תיקי קש עולה פחות מייצור של תיקים מחומרים אחרים כיוון שהינו טבעי ולכן גם נמכר במחירים אטרקטיביים הרבה יותר מתיקי עור, ז'מש וכולי.

גם את רוצה?

אם כבר הרבה זמן שאת מעוניינת לרכוש תיק קש אך את לא מוצאת את זה שאת רוצה ברחבי החנויות השונות, כנסי לאינטרנט, חפשי תיקי קש בסגנונות שונים ויופיעו לך אינספור תיקי קש מגוונים במחירים מעולים. מי אמר שחייבים לרכוש תיק קש בהרבה מאוד כסף? התחילי להתכונן לקיץ כיוון שהוא אוטוטו מגיע, רכשי תיק קש ותוכלי לקחת אותו לאן שרק תרצי. לסיכום, תיקי קש חוזרים ובגדול ומשחקים תפקיד חדש בעולם האפנה. תיקי קש יכולים להגדיר הופעה שלמה, הכל תלוי בתיק הנכון. זכרי, תיקי קש הם כבר מזמן לא רק לחוף הים!