סוכריות צבעוניות בקופסאות פרספקס
קטגוריה: עיצוב פנים

זכוכית אקרילית ברחבי תל-אביב

מהי הזכוכית האקרילית עליה מדברים כולם? מסתבר שהזכוכית האקרילית הידועה גם כפרספקס נמצאת כמעט בכל מקום ומשמשת עבור רוב התעשיות. מהי בעצם הזכוכית האקרילית ומדוע בתי עסק ואף אנשים פרטיים כל כך נהנים לעשות בה שימוש, מהם היתרונות שלה, מהם המאפיינים שלה ולאילו תעשיות מתאימה. כאשר הבנתי דבר או שניים לגבי הזכוכית האקרילית, יצאתי לסיור בעיר תל אביב בה אני מתגוררת לראות במו ע
...

עשה זאת בעצמך עם ספריי צבע

ספריי צבע

בא לכם לרענן את הבית או את המשרד ולא לבזבז יותר מדי כסף? ישנם חומרים שבקלות יכולים לעזור לכם לשפץ, לחדש ולהעניק לאובייקטים ישנים שימוש נוסף ומראה מחודש. ישנם כל כך הרבה רעיונות לשימושים חדשים וחוזרים של אובייקטים שונים שהיו צריכים למצוא את דרכם לפח כבר מזמן ומשום מה, אנחנו לא מצליחים להיפטר מהם. חדשות טובות לא? עכשיו באמת לא תצטרכו להיפטר מהם אלא, לחדש אותם ולהנות מהם שוב יחד עם שמירה על איכות הסביבה.

את כל החידושים הללו בקלות תוכלו לבצע באמצעות רכישת ספריי צבע מתאים, איכותי וכמובן בצבע הנכון. ספריי צבע הוא מוצר מאוד שימושי לכל בית ויכול פעמים רבות לחסוך בעלויות של הזמנת בעל מקצוע או ברכישה של פריט חדש שיחליף את הישן. ישנם כל מיני סוגים של ספריי צבע המעניקים איכויות גימור שונות. פעמים רבות, אנשים שמנסים לעשות עבודות באופן עצמאי, צובעים באמצעות מברשת ופחית צבע שהיא לא חסכונית ומאוד מלכלכת.

איך צובעים ומה?

ובכן, ספריי צבע מעניק איכות צביעה איכותית אם נרכוש את הספריי המתאים לאובייקט שלנו. בנוסף, תהליך הצביעה עצמו הוא פשוט, מהיר, אינו מלכלך ואולי הכי חשוב, הוא אינו מעייף את היד בניגוד לצביעה עם מברשת או רולר. הנה כמה סוגים שונים של ספריי צבע:

  • ספריי לקש: ספריים לחומרים שונים מיוצרים עם תוספות שונות המותאמות להגנה על החומר שאנחנו עומדים לצבוע. ישנו ספריי צבע המותאם לצביעת קש כך תוכלו לצבוע מחדש כיסא, שולחן או כל פריט אחר בבית שלכם שעבר זמנו והוא עשוי מקש.
  • ספריי לקרמיקה: ספריים לקרמיקה מגיעים בצבעים וגוונים שונים. קרמיקות נמצאות בדרך כלל בחללים רטובים(מטבח, מקלחת) ברחבי הבית ולכן ספריי הצבע יהיה עמיד בפני לחות ויסייע לטשטש פגמים בקרמיקה עצמה.
  • ספריי למתכת: ספריי צבע למתכת מיוצר עבור תעשיות שונות. ישנו ספריי צבע מיוחד לתעשיית הרכב, ספריי צבע לצביעת פריטים מזהב, נחושת וגם ברזל. ספריים אלו בדרך כלל עמידים בקורוזיה ומעניקים הגנה מפני מים היוצרים חלודה.
  • ספריי פלסטיק: ישנם המון אובייקטים העשויים בצורות שונות מפלסטיק. ספריי כזה מתאים לצביעת אובייקטים ומשטחים שאינם אחידים.
  • ספריי לעץ: כמו לשאר החומרים, גם לעץ ישנו ספריי צבע משלו. ספריי צבע לעץ מייצר שכבת הגנה לעץ עצמו אך טרם הצביעה, חשוב לוודא שאין סימנים מצבע קודם והרהיט מעץ נקי ומוכן לצביעה.

רכישת הספריי

ספריי צבע ניתן למצוא בכל מיני חנויות אומנות או טמבור למיניהן. השאלה היא איזה ספריי צבע אתם מחפשים ועבור איזה רהיט, פרויקט או אובייקט. לפני שאתם רוכשים את ספריי הצבע, מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע המתמחה במכירת ספריי צבע מסוגים שונים המתאימים לענפים שונים. צביעת אובייקטים עם ספריי צבע איכותי ומתאים תעניק שימוש מחודש ויפה שיחזיק לתקופה ארוכה. הגיע הזמן להתחדש.