סוכריות צבעוניות בקופסאות פרספקס
קטגוריה: עיצוב פנים

זכוכית אקרילית ברחבי תל-אביב

מהי הזכוכית האקרילית עליה מדברים כולם? מסתבר שהזכוכית האקרילית הידועה גם כפרספקס נמצאת כמעט בכל מקום ומשמשת עבור רוב התעשיות. מהי בעצם הזכוכית האקרילית ומדוע בתי עסק ואף אנשים פרטיים כל כך נהנים לעשות בה שימוש, מהם היתרונות שלה, מהם המאפיינים שלה ולאילו תעשיות מתאימה. כאשר הבנתי דבר או שניים לגבי הזכוכית האקרילית, יצאתי לסיור בעיר תל אביב בה אני מתגוררת לראות במו ע
...

כל היתרונות שתוכלי למצוא בהליכה

עוד בימי אבות אבותינו קרה הדבר הבא: "וילכו בני ישראל במדבר ארבעים שנה", זאת אמנם הליכה שונה במטרה אחרת לגמרי בכדי להגיע "לארץ המובטחת", אבל היי חבר'ה זאת הליכה לכל דבר. תעצמי לרגע עיניים ותדמייני את עצמך צועדת מעכשיו 3 פעמים בשבוע, למשך 40 שנה...נשמע מטורף מה לא ככה? אבל שתדעי כי קיימים אנשים רבים אשר עושים ספורט כל חייהם ואילו אף יותר מ40 שנה. בקיצור, מה שאני באה להגיד שזוהי פעילות מדהימה, קלילה, נגישה, מהנה ולא דורשת התעסקויות מיוחדות או הכנה מקדימות ארוכות. אז קדימה למה את מחכה צאי להליכה!

 

מהם היתרונות שמקנה לך הליכה?

» זמינות ונגישות - מדובר בפעילות ספורטיבית מהממת, שניתן לבצעה בכל זמן אפשרי נתון (לא משנה השעה או הימים - אלא מתי שיש לך זמן פנוי בלוז). עצם העובדה שזוהי פעילות כל כך זמינה לכל, ניתן לעשותה מספר פעמים בשבוע מבלי להסב נזק לגוף (אם מבצעים זאת נכון וצועדים עם נעלי הליכה טובות ונוחות לרגל).

» ביחד או לחוד - את ההליכה את יכולה לעשות לבד בצורה עצמאית ללא כל חברה לצידך (את והפלייליסט המהמם שלך), או יחד עם חברה טובה (בצורה הזאת אתם תעבירו אחת לשניה את הזמן עם איזה קאטצ' אפ זריז של כל השבוע). אני אישית אוהבת לצעוד לבד עם המוזיקה שלי, להתנתק מהשגרה היומיומית, לשים את כל הבעיות בצד (*רק אם יש כמובן) "ולצלול" לתוך מחשבות טובות ובריאות.

» ניתן לגוון כל פעם במקום אחר - את יכולה לעשות הליכות על שפת הים, לצד הטיילת, בגינה, בפארק, בשביל מאחורי הבית, בתוך השכונה שלך. בקיצור, את יכולה לגוון בלוקיישנים מהממים, "הרגליים הן הגבול". הכי חשוב, הוא להקפיד ולגוון כל הזמן כי שזה מתחיל לשעמם אז מתחילים פחות להקפיד ומשם מפסיקים לגמרי. השתדלי לסקרן את עצמך כל פעם מחדש עם פנינות נוף מהממות.

» תורמת לגוף ביג טיים - הליכה מחטבת את הגוף, עוזרת להזרים דם, מסייעת במניעת מחלות, תורמת לירידה במשקל על ידי שריפת קלוריות, מעצימה את הנפש, משחררת אנדורפינים, מפחיתה לחצים ועמוסים (לעומת פעילויות ספורטיביות דינמיות אחרות) ואף עשויה למכר אותך. בקיצור, יש להליכה מלא יתרונות טובים ושווים אז ברור שכדאי לך לנצל אותם לעצמך.

» מתאימה לכולם - כולם ללא יוצא מן הכלל יכולים לעשות הליכה למשל: אנשים מבוגרים, צעירים ילדים ואפילו אנשים הצריכים להשתקם לאחר פציעה זה אפילו מומלץ ואף רצוי.

הכתבה נכתבה על ידי רוית אייזנשטיין מאמנת כושר אישית בירושלים, המתמחה בהרזיה ובעיצוב הגוף. ובמקביל עובדת כקואצ'רית לאורח חיים בריא ומאוזן.