איזו השפעה יש לאורך המברשת על תוצאת הניקיון

כאשר מדברים על שואבי אבק רובוטיים יש כמה אלמנטים חשובים שצריכים להיות להם. אחד האלמנטים החשובים ביותר המשפיעים באופן ישיר על איכות ותוצאת הניקיון הוא אורך המברשת הנמצאת בתוך שואב האבק הרובוטי. איכות ניקיון טובה יכולה להיות מושגת רק אם המברשת של שואבי האבק הרובוטיים היא מספיק גדולה וארוכה ומסוגלת להגיע אל כל החלקים בבית, גם אל החלקים שבדרך כלל מאוד קשה להגיע אליהם.

איך בוחרים כספת

מפתח עם מנעול כחול

כבר תקופה שאתם חושבים על לאבטח תכולה בעלת ערך גבוה ואינכם יודעים איך לעשות זאת? ובכן, בשנים האחרונות בעלי עסקים ואנשים פרטיים התחילו להכניס לביתם כספות ביתיות ומשרדיות על מנת להגן על רכושם ממקרים של פריצה או גנבה. הכספת משרה תחושה של ביטחון וככל שהיא יותר איכותית כך היא ממוגנת יותר. אך מהי הכספת המתאימה ביותר עבורכם אתם שואלים.

במאמר הבא אציין טיפים חשובים שעליכם לדעת טרם רכישת הכספת. אם תגיעו למעמד הרכישה עם המידע הנכון, קניית הכספת תהיה פשוטה יותר כיוון שתדעו בדיוק מה אתם מחפשים ובאיזה הגנה אתם מעוניינים עבור תכולת הכספת הביתית או המשרדית שלכם. יש מבחר רחב מאוד של סוגי כספות בגדלים שונים, משקלים שונים וכמובן רמות מיגון שונות. אנסה לעזור בבחירת הכספת המתאימה עבורכם.

חשוב לדעת לפני רכישת כספת

אז איך בדיוק בוחרים את הכספת הנכונה מתוך מבחר עצום של כספות ומה חשוב לבדוק.

 • הגנה -
  נרצה להגן על תכולת הכספת שלנו מפני רטיבות, שריפה וגנבה ולכן, כאשר נבחר כספת חשוב להתאים אותה לסביבה בה היא נמצאת. אם יתכן סיכוי להצפה או שרפה חשוב שהכספת תוכל להגן על רכושנו.
 • גודל -
  ככל שיהיו לנו יותר פריטים, כך נצטרך יותר מקום. לפני רכישת הכספת נסו לאגד את כל התכולה שתרצו לאבטח יחד ותבינו מה הגודל לו אתם זקוקים.
 • עיגון/ניידות -
  לפני רכישת הכספת חשוב להבין אם נרצה לעגן אותה לקיר או לרצפה או שחשוב לנו שתהיה ניידת כי אנחנו רוב הזמן נעים עם תכולת הכספת.
 • מנגנון נעילה -
  ישנם הרבה סוגים של מנגנוני נעילה. ישנם מנגנונים מכניים ומנגנונים אלקטרוניים. מנגנונים מכניים לעתים זקוקים לתחזוקה גבוהה יותר מהאלקטרוניים וישנן שיטות נעילה שונות. ניתן לנעול את הכספת בקוד סודי, כרטיס מגנטי או מפתחות. הכל תלוי במה תרצו.
 • תקציב -
  ציינתי מקודם שככל שהכספת איכותית יותר כך היא ממוגנת יותר. אם כבר קונים כספת בהחלט מומלץ להשקיע באופן חד פעמי בכספת טובה. ניתן להשיג כספות זולות אך כספות אלו יזדקקו לתחזוקה משמעותית הרבה יותר מכספת איכותית ובסופו של דבר עלות התחזוקה והתיקונים תעלה יותר מהשקעה חד פעמית בכספת איכותית.

היכן כדאי לרכוש כספת

ישנן חברות רבות המציעות מגוון רחב של כספות. מומלץ מאוד לפנות לשירות כספות מומחה שיספק יעוץ וינחה אתכם מהתחלה ועד הסוף על תהליך הטיפול בכספת. בנוסף, אם החלטתם לקנות כספת ולעגן אותה לקיר, לרצפה או לכל מקום אחר, ההתקנה חייבת להיות מבוצעת על ידי איש מקצוע מנוסה בעל רישיון לטיפול בכספות. ככל שתשקיעו יותר בסוג הכספת וביכולת המיגון שלה, כך היא תחזיק מעמד זמן רב יותר. לא תצטרכו לתחזק אותה באופן שוטף והיא תהיה נאמנה ותשמור על חפצי הערך שלכם באופן הטוב ביותר. זהו, עכשיו אתם מסודרים ויודעים בדיוק מה עליכם לבדוק בטרם אתם הולכים לרכוש את הכספת הנכונה, בהצלחה!